Wpis z mikrobloga

@lew123: Przecież gdyby ona faktycznie pojezdzila po Europie a nie tylko dawała Turkom to wiedziałaby że piękno polskich kobiet to mit. Ja już nie będę pisać o Słowacji albo Litwie ale nawet co poznam jakaś Niemkę to dziwię się skąd się wziął ten głupi polski stereotyp że Niemki są brzydkie. BTW Turcy lecą na p0lki bo są łatwe a nie ładne. Byłem, widziałem, rozmawiałem. Trabzon, Mersin, Izmir i wiele innych miejsc.
@DrCieplak: ja się dziwię co wam to daje takie udowadnianie że "polki nie są ładne " typie ja mieszkałam w Niemczech i mnie brali za Rosjanke ukrainke rumunke , piękna polka to nie mit bo oni wschodnich kobiet nawet nie odróżniają dla nich wszystkie ze wschodu są poprostu hot, nie ważne czy Rosjanka polka chorwatka
@lew123: bajki to możesz dzieciom na dobranoc opowiadać sąsiad Niemiec 190 kwadratowa szczęka to się rumienil na widok polek z sasiedztwa, bo jego "piękna " niemka miała włosy na jeża i ubrania jak mężczyzna
@lew123: A jeśli chcesz się już zesrac do końca to kiedyś na niemieckim portalu randkowym gdzie byłam był ranking zdjęć kobiet i kiedyś miałam nawet zdjęcie na 1 miejscu na kilka tysięcy profili ale i tak będziecie płakusiac że polki są brzydkie
Wy poprostu w środku wiecie że nie zaslugujecie na takie laski więc chcecie im opuścić wymagania obrażając