Wpis z mikrobloga

@tbhilt: wybierasz jakieś gowno zdjęcia i się nasmiewasz a prawda jest taka że chad indyjski jest atrakcyjniejszy od polskiego , równie dobrze mogłeś wstawić łysego chudego polaka i powiedzieć że to norma
Żenujące rasistowskie zagrywki gdzie ktoś wybiera najgorsze zdjęcia żeby ośmieszyć
@tbhilt: to sobie wpisz moze polisz man in england zobaczysz pewnie czerwonego jak burak dresa z piwskiem w łapie
Śmieszne że Polacy którzy są praktycznie wyśmiewani za brzydote nawet w Rosji Ukrainie (mówi się tam że Polacy szybko łysieja) a nadal macie czelność obsmiewac inne nacje
@Vanset123: ale piertolisz bez sensu ja sama mam czarne kręcone włosy i zielone oczy z grubymi brwiami, na upartego to ja sama mam egzotyczną urodę więc już się nie gimnastykuj żeby mi coś udowodnić bo się osmieszasz
@Vanset123: opowiadasz kompletne bzdury bo nie masz styczności z tą kulturą, Niemki są blondynkami a jakoś na nie nie lecą, ich targetem są głównie polki ukrianki Rosjanki nie ważne czy brunetki czy blondynki, poprpstu dla nich słowianki są najatrakcyjniejsze
@Vanset123: człowieku edukacji trochę , Turcy to nie Arabowie, na północy zdarzają się nawet blond włosi niebieskoocy Turcy
Wbrew pozorom to niektórzy Turcy są biali jak Polacy
Oni lecą na piękne kobiety a nie blond
@lew123: na mnie to nie robi wrażenia bo skoro ktoś się śmieje z innej narodowości to znaczy że ma potężne kompleksy , więc ich zazdrość to dla mnie komplement a nie powód do nienawiści
ich targetem są głównie polki ukrianki Rosjanki nie ważne czy brunetki czy blondynki, poprpstu dla nich słowianki są najatrakcyjniejsze


@Linnior88: Otóż nie. Dla nich najładniejsze są Skandynawki lub Niemki, Holenderki, tylko wiedzą, że z nimi nie mają szans. Wybierają Słowianki, bo wiedzą, że są w ich zasięgu.

Czy 88 w twoim nicku to twój rocznik?