Wpis z mikrobloga

@drobne_na_taryfe

O czym ty #!$%@?? Czy kroś tu mówił coś o tym że gość jest brzydk? Nie? To sklej mordę.

dalej

Zmieniasz temat na jakieś skale atrakcyjności, przypomnij mi gdzie tutaj o tym dyskusja? Sklej mordę jeszcze raz, bo znowu zmieniasz temat.

Nie chce ci się? Nic dziwnego skoro pieprzysz jedno, po czym potwierdzasz to co mówię ja i udajesz że wygrałeś. Wiekszego debila na wykopie chyba nie widziałem.
Co takiego punktujeaz?
@SPACE_MARINE to ja ci przypomnę, o czym jest ta dyskusja, bo gubisz własny wątek xD uwaga:

chad indyjski jest atrakcyjniejszy od polskiego


na co twój komentarz:

polski czad nie wygląda jak polak, bo żaden czad nie wygląda jakby był z określonego kraju. Pokaż mi zdjęcie hinduskiego czada


Czyli twierdzisz, że hinduski czad musi wyglądać jak Hindus (cokolwiek to znaczy), żeby móc moggować czada Polaka, który z kolei NIE MOŻE wyglądać jak Polak,
Czyli twierdzisz, że hinduski czad musi wyglądać jak Hindus


@drobne_na_taryfe: Nie? Jak twój głupi móżdżek to ze sobą powiązał, skoro mówię że:

czad nie wygląda jak polak, bo żaden czad nie wygląda jakby był z określonego kraju


Po czym ty wysrywasz tutaj zdjęcie z podpisem że ma włosy i inne takie, bo pochodzi z indii i dlatego mogguje polaka?

Ty głupi jesteś?

Won. Nie gadam z idiotami.