Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jakim trzeba być zerem umysłowym by iść do tego programu i wynająć dom na airbnb by powiedzieć że to jest ich dom XDDDDD
Trybson ze swoją rodzinką poszedł do programu BOGATY DOM - BIEDNY DOM.
Program polega na tym że biedna rodzina zamienia się na kilka dni życiem z bogatą. Bogaci mają budżet np 100-200zł na tydzień na jedzenie a biedni dostają przeważnie około 3000zł za które kupują jakieś ciuchy swoim dzieciom itd.
Problem polega na tym że Trybsonowie mają zwykłe 2 czy 3 pokojowe mieszkanie i zamiast tak się zamienić to udają że ten wielki dom z tą działką jest ich XD Dom jest na airbnb do wynajęcia.
Na szczęście ludzie wyłapali i się wydało. Teraz Elizka tłumaczy się że to jest ich dom wypoczynkowy XD
Możliwe że biedniejsi by się nie pomieścili w ich m2 więc wynajęli taki dom XD

Odcinek 75
https://polsatgo.pl/wideo/programy/bogaty-dom-biedny-dom/5025555/sezon-9/5037343/bogaty-dom-biedny-dom-odcinek-75/b58e66d47a762260e8b92df54e4f4ecb/

#famemma #heheszki #polakibiedakicebulaki #polakicebulaki
MrBeast - Powiedzcie mi jakim trzeba być zerem umysłowym by iść do tego programu i wy...

źródło: trybson-eliza-655

Pobierz
  • 25
@MrBeast: On ma dalej bardzo duże długi do spłacenia po swojej federacji, która nie wypaliła. Wielki Bu nawet na konferencji wymuszał na nim spłatę długu, bo go wynajęli do windykacji
@ziko100: Mam mieszane uczucia co do WG. Z jednej strony jako jedyny chcial zrobic cos wiecej, ruszyc jakis biznes itp. A nie zerowac na tym, ze jest rozpoznawalny. Z drugiej strony #!$%@? po prostu pomysl na Fame oglaszajac, ze to jego „innowacyjny” pomysl mimo, ze za granica juz bylo kilka federacji freak fight i dostal kase od Rozpary i Pasterniaka. Z WG jest taki plus, ze zachowuje sie normalnie i nie