Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jakim trzeba być zerem umysłowym by iść do tego programu i wynająć dom na airbnb by powiedzieć że to jest ich dom XDDDDD
Trybson ze swoją rodzinką poszedł do programu BOGATY DOM - BIEDNY DOM.
Program polega na tym że biedna rodzina zamienia się na kilka dni życiem z bogatą. Bogaci mają budżet np 100-200zł na tydzień na jedzenie a biedni dostają przeważnie około 3000zł za które kupują jakieś ciuchy swoim dzieciom itd.
Problem polega na tym że Trybsonowie mają zwykłe 2 czy 3 pokojowe mieszkanie i zamiast tak się zamienić to udają że ten wielki dom z tą działką jest ich XD Dom jest na airbnb do wynajęcia.
Na szczęście ludzie wyłapali i się wydało. Teraz Elizka tłumaczy się że to jest ich dom wypoczynkowy XD
Możliwe że biedniejsi by się nie pomieścili w ich m2 więc wynajęli taki dom XD

Odcinek 75
https://polsatgo.pl/wideo/programy/bogaty-dom-biedny-dom/5025555/sezon-9/5037343/bogaty-dom-biedny-dom-odcinek-75/b58e66d47a762260e8b92df54e4f4ecb/

#famemma #heheszki #polakibiedakicebulaki #polakicebulaki
Pobierz
źródło: trybson-eliza-655
  • 25
@ElementalX7 gość kupił kurtkę z wyebanym napisem fendi na całej klacie, dawno nie widziałem tak wiesniackiej kurteczki i tak wielkiego logotypu xdd akurat z tym ze sie nie flexuje to mega przestrzelone. Wg nawet bym powiedział ze próbuje sobie podbić status tymi ciuchami i fotami w nich co jest absurdalne bo ma bardzo wysoki status. To takie myślenie biednego człowieka, myśli ze ciuch jest wyżej albo na równi z jego biznesami ktore
@shelkofy: Okej dzieki za wyprowadzenie mnie z bledu. Golasa bez S jakos specjalnie nie sledzilem, a na filmach gdzie sie przewijal, to tak nie wygladalo. Co do ciuchow, to masz tutaj 100% racje. Mam znajomego ktory jest na tym samym poziomie finansowym co Gola (Albo i wyzej), i nigdy typa nie widzialem w ciuchach typu LV, Gucci czy Fendi. Typ sie ubiera jak przecietny 25 latek. Jakies adidasy, czarne joggery /
@ElementalX7 kupowanie butów LV czy gucci bez jakiejś solidnej podkładki typu kolabo z nike Adidas (marki ktore po prostu znają sie na obuwiu) nie ma sensu. Rozumiem jakiś ciuszek czy tam inne akcesoria jak oksy. To tak jak kupowanie zegarków od tommy hilfiger itd marnactwo kasy a i sprzęt szybko do wyrzucenia
@xlonex: to jest po prostu zenujace udawac, ze miedzkanie/dom, ktory nie nalezy do Ciebie jest Twoj. Fajne arguments podales, ale obawiam sie, ze zadnym z nich ci panstwo sie nie kierowali. Do tego formula tego programu polega na tym (przynajmniej w teorii), ze oddajesz do uzytku swoja posiadlosc I rozumiesz na co soe piszesz, wiec ten manewr to nie jest madre podrjscie z ich strony, tylko zwyle powers two, jesli oni