Wpis z mikrobloga

@aarahon: wyzywanie to dziwna reakcja obronna u zwierzat, ale dla bogów erystyki to oznaka, jak bardzo twój przeciwnik płacze, bo nie potrafi rozmawiać na poziomie xD niemiłosierna beka, jak taki niewychowany troll próbuje się kreować na znawce polityki xD a jeszcze ma czelność próbować uzyskać pozycję opiniotwórczą
@NewBlueSky: to napisz do autora komentarza którego screen załączam że jest zwierzęciem ;)


@aarahon: każdy człowiek jest zwierzęciem

Bycie zwierzęciem to nic złego. Gorzej jak posiadasz konkretne "cechy" przynależne do ogólnego świata zwierząt.

Zachowywanie się jak "tchórzliwy szczur" to co innego. Szczekanie jak pies, czy też ujadanie to też coś innego. Szczególnie szczekanie obronne, które pokazuje, że nie czujesz się komfortowo w sytuacji kiedy jesteś dominany przez potężnego erystyka, etc.
każdy człowiek jest zwierzęciem


@NewBlueSky: mów za siebie, ja uważam się za człowieka. Jak chcesz to mogę cię tak traktować. O różnicach między ludźmi i zwierzętami poczytasz sobie tutaj: https://www.polskieradio.pl/23/266/artykul/293010,10-rzeczy-ktore-czynia-ludzi-wyjatkowymi

@NewBlueSky niestety muszę ponownie zapytać, udowodnisz swoje stwierdzenia czy dalej będziesz kłamał i szczekał jak pies?

wgl czemu zmieniles watek w ktorym rozmawiamy?


@NewBlueSky: Zauważyłeś że wykop trzyma w okienku odpowiedzi tekst który wpisałeś wcześniej? Myślałem że już to naprawili
@NewBlueSky: mów za siebie, ja uważam się za człowieka. Jak chcesz to mogę cię tak traktować. O różnicach między ludźmi i zwierzętami poczytasz sobie tutaj


@aarahon: ale ja nie musze sobie zjadac ideologii na sniadanie. Ja konsumuje tylko logike.

Logicznie na pewnym poziomie abstrakcji jestesmy takimi samymi zwierzetami co reszta zwierzat, niektorzy z nas nie potrafia w logike na podstawowym poziomie, kieruja swoje zycie np instynktami xD I powinienes rozumiec,
ale ja nie musze sobie zjadac ideologii na sniadanie. Ja konsumuje tylko logike.


@NewBlueSky: ok, kieruj się dalej instynktem, jak pies ;)

@NewBlueSky to udowodnisz swoje stwierdzenia czy dalej będziesz kłamał i szczekał jak pies?