Wpis z mikrobloga

via Android
  • 129
@aarahon no niestety, żyjemy w takich wolnościowych czasach, że żeby nie zostać zcancelowanym trzeba podpisywać lojalki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@aarahon no niestety, żyjemy w takich wolnościowych czasach, że żeby nie zostać zcancelowanym trzeba podpisywać lojalki ( ͡º ͜ʖ͡º)


@tymirka: idąc tym tokiem myślenia, to szatanista, którego nie przyjmą do seminarium został zcancellowany?
  • Odpowiedz
czyli wcześniej kłamał? Jak jakaś k---a, złodziej albo polityk pisu? xD


@aarahon: No zaatakowało go lewactwo, wiec wykorzystał do obrony ich główną b--ń ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@tymirka: czyli wcześniej kłamał? Jak jakaś k---a, złodziej albo polityk pisu? xD


@aarahon: przecież to było jasne, że aby nie stracić kariery musiał sowieckim zwyczajem napisać akt samokrytyki xD pamiętam, jak niektóre trolle na wykopie i twitterze pisały HEHE KONFIARZE PRZECIEŻ ON NIE WIEDZIAŁ GDZIE IDZIE, MEMZEN GO OSZUKAŁ. Jeśli faktycznie ktoś w to wierzył, to współczuję inteligencji xD
  • Odpowiedz
@tymirka: Nikt Marciniakowi nie chciał zrobić pod górkę, chodziło o dowalenie konfederacji, a to nie jest nic złego patrząc na wygłaszane przez nich apatyczne poglądy światopoglądowe.
  • Odpowiedz
@tymirka: czyli ktoś postawił na szali pieniądze i własną godność, niestety pieniądze były więcej warte?


@aarahon: ale wiesz, że nie chodziło tylko o pieniądze? Gość jest w najlepszym momencie swojej sędziowskiej kariery i nie chciał, żeby taki ściek jak "Nigdy Więcej" mu ją zniszczył

@Wokawonsky: przepraszają i zmieniają zdanie tylko
  • Odpowiedz
ale wiesz, że nie chodziło tylko o pieniądze? Gość jest w najlepszym momencie swojej sędziowskiej kariery i nie chciał, żeby taki ściek jak "Nigdy Więcej" mu ją zniszczył


@Wokawonsky: więc lepiej żeby konfederacja nazwała go kłamcą? xD Jeśli kłamca jest sędzią to trochę trudno wierzyć w jego uczciwość...

postawiłbyś się na jego miejscu i nie byłbyś już takim cwaniakiem


@Wokawonsky: ja w ogóle nie jestem cwaniakiem ale przynajmniej
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: więc lepiej żeby konfederacja nazwała go kłamcą? xD


@aarahon: przecież konfederacja od początku mówiła, że był przymuszony aby napisać ten akt samokrytyki i nie nazwała go kłamcą xD

Jeśli kłamca jest sędzią to trochę trudno wierzyć
  • Odpowiedz
przecież konfederacja od początku mówiła, że był przymuszony aby napisać ten akt samokrytyki i nie nazwała go kłamcą xD


@Wokawonsky: a to przepraszam, pomyliłem się. Konfederacja powiedziała że kłamie, nie nazwała go kłamcą. Kurde jakoś lewacko mi brzmi to zdanie...

dobra dobra, jestem w 100%
  • Odpowiedz
Szkoda, że Szymon Marciniak swoją osobą legitymizuje istnienie w debacie publicznej takich osób i poglądów jak Mentzen i jego dyskryminacja wszystkiego, co nie jest chcerzcijańskim konserwatyzmem. Szkoda.
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: a to przepraszam, pomyliłem się. Konfederacja powiedziała że kłamie, nie nazwała go kłamcą. Kurde jakoś lewacko mi brzmi to zdanie...


@aarahon: pokaż mi, gdzie konfederacja powiedziała, że kłamie xD różne inwektywy szły w stronę "Nigdy Więcej", ale konfa nie obwiniała Marciniaka

marsz czwartego czerwca nie był marszem Tuska,
  • Odpowiedz
takich osób i poglądów jak Mentzen i jego dyskryminacja wszystkiego, co nie jest chcerzcijańskim konserwatyzmem.


@Tymajster: żyj sobie dalej w swoim urojonym świecie i powiedz, jakie to poglądy ma według ciebie Mentzen i w jaki sposób dyskryminuje wszystko, co nie jest chrześcijańskim konserwatyzmem?
  • Odpowiedz