Wpis z mikrobloga

@ksiak: Patrzyłem przed 10 i pokazywało mniej niż 01:30... Wystarczy, że mieszka na obrzeżach Płocka. Firmę w Warszawie mieliśmy od razu po zjeździe z eski. Więc nadrobienie 15 min na DK50+A2 to nie tak dużo.
@ksiak: @piwakk a wzięliście pod uwagę, że najprawdopodobniej jest tak, że obecny właściciel tego samochodu został 2 lata temu oszukany przez handlarza, który ściągnął to wyeksploatowane auto z Danii? :) I nawet nie byli tego świadomi.

ps. poziom odpowiedzi świadczy o tym, że nie są to zbyt rozgarnięci ludzie
@majk_emigrant: tak, jest taka opcja ale ten opis jednak pozostawia nutkę niepewności:

Autko od dwóch lat w moich rękach i nigdy nie zawiodło, ale ostatnio coś głośniej chodzi silnik, może to być prawdopodobnie panewka. Ja już nie będę się tym zajmować, bo sprowadzamy następne auto. Zapraszam do obejrzenia i kontaktu. Cena do negocjacji oczywiście ze względu na to, ze zależy mi na szybkiej sprzedaży.

Pytanie czy sami sprowadzają czy nie?
@piwakk: albo jest to typowa nierozgarnięta i niezbyt inteligentna osoba albo dokładnie przeciwnie i wie jak skutecznie gadać z natrętami i nie narażać się na odpowiedzialność za oszustwo.
@piwakk: hmm to by się jednak zgadzało co napisał @majk_emigrant. Zrobiła nim faktycznie około 20kkm, że nie są ogarnięci to nie sprawdzili dokładnie. Sam widzisz, że w CEPIK trzeba kliknąć w inne linki. Pewnie tego nie zrobili a szukanie po Duńskich stronach to już w ogóle abstrakcja.
Według mnie należałoby jej wyjaśnić gdzie w Cepik widać ten duży przebieg i poinformować, że jest to karalne i powinna zmienić informacje na