Wpis z mikrobloga

@Samuraj_ze_Spychowa: słaby ten projekt. Jeśli kuchnia z łazienką mają wspólną ścianę łatwiej i taniej wychodzi podejście wod/kan. Sypialnie też raczej obok siebie, oddzielone na ogół wspólną wnęką/ścianą zabudowaną szafami dla wygłuszenia. Brak małej łazienki na sam kibel, co przy tym metrażu nie powinno być problem
@Samuraj_ze_Spychowa: ja to mam takie zdanie że jakby wywalić tę ścianę między małym pokoikiem po lewej na dole a salonem a zamiast tego wstawić scianę między kuchnią a salonem to by było ok :D imo na tej powierzchni nie da się zrobić sypialni i drugiego pokoiku. Wszystko to bedzie malutkie :D poza tym osobiście mierżą mnie kuchnie połączone z niby salonem, przestrzeń jest moze większa ale nie wyobrażam sobie tam coś
@Samuraj_ze_Spychowa: tamto miało przynajmniej wannę ;) w wannie prysznic weźmiesz, pod prysznicem się nie wykąpiesz ;) rozumiem, że to tak deweleoper poskładał, te pokoje, imo to będa mikro pokoje, na tę przestrzeń to dwa pokoje, kuchnia i łazienka. I już się nie wypowiadam ;)