Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
O co chodzi laskom na #tinder? Mam tę głupią apkę kilka lat i nikogo nie udało mi się poznać. Jedyne "powodzenie" mam tylko jak założę konto od nowa i mam ten noob boost widzę wtedy że polajkowało mnie 10-30 zamazanych postaci. Mija kilka dni i przesuwając w prawo część z tej kolejki wpada do par i z biegiem czasu widzę kolejne lajki w kolejce. Maksymalnie osiągam może w sumie z 20-40 par? Ale...
- żadna nie napisze pierwsza
- gdy ja napiszę do nie odp albo usuwają parę (próbowałem pisać na różne sposoby i zawsze to samo)

Skoro jestem brzydki to nawet z noob boostem po założeniu konta nie powinienem mieć par a jakieś mam
Skoro jestem brzydki to czemu mnie dają w prawo żeby potem nie pisać?
Skoro szukają chada to po co mnie dają w prawo?
Jeśli każdego dają w prawo bezmyślnie to przez ilość par nie są w stanie pisać do nikogo (czyli apka jest bezużyteczna)
Skoro szukają chada to po co większość facetów korzysta z tinder?

#przegryw #blackpill #randki #zwiazki #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
O co chodzi laskom na #tinder? Mam tę głupią ...
źródło: GettyImages-1046002158
  • 22
Dla mnie te tindery są niczym Allegro, tylko to ludzie są towarem. Wystawiasz zdjęcie, opis i musisz zachęcić do kupna. Okropne było uczucie, gdy prosiła mnie o dodatkowe fotki. Gapisz się w aparat i zastanawiasz się co #!$%@? (już wytypowanie poprzednich było ciężkie). Bardzo nienaturalny sposób na poznanie kogoś. Przynajmniej ja tak to odczuwam.
Dobra, to tak. Olej noob boost. Algorytm tindera się zmienia, ale zasadniczo jak masz dużo par, to masz więcej par, ma być ruch w interesie. Można sobie z typiarami popisać, jasne, mozliwe że to też jest mierzone. Nie napisałeś najważniejszego, ile masz lat i w jaki przedział wiekowy celujesz.

O co chodzi laskom na tinderze? O nic mądrego. Młode próbuja traktować tindera jak zwykłą społecznościówkę i, kurde, szukać tam przyjaciół będąc w
@mirko_anonim znam ten ból, niby pary wpadały czasami nawet nie mało, a wyglądało to dokładnie tak samo jak i u Ciebie odpisywały jakby za karę, albo szybki ghost, winna jest w przeciętnej mordzie jak założyłem konto chada nagle okazało się ze tinderowki potrafią szybko odpisywać i rozmowa tez się lepiej klei, wiec teksty ze masz słaba gatke to sobie można między bajki wsadzić, jakbyś sie komuś spodobał nie musiał byś ciągnąć rozmów
Bardzo nienaturalny sposób na poznanie kogoś. Przynajmniej ja tak to odczuwam.


@Korda: Na początek może napiszę, że nigdy nie korzystałem z Tindera (i podobnych aplikacji), no ale na czym to polega, chyba każdy wie.

IMO to jest nie tylko nienaturalny sposób na poznanie kogoś, ale on, paradoksalnie, to poznanie utrudnia (ułatwia poznawanie, ale nie poznanie). Dlaczego? Pomijam tak oczywistą sprawę jak to, że zdjęcia nigdy nie przedstawią całej prawdy,
@BajaScorpions:

Milleniary marzące o weselisku na kredyt, ślubie kościelnym i miśku-zakolaku to polska specyfika i tinderowa patologia.


na tinderze takie rzeczy? XD (pytam bo nie byłem nigdy)
@sammler dla mnie portale randkowe są spoko, bo dla mnie to „iskrzenie” przy poznaniu sie na żywo to często automatyzmy i schematy wyniesione z domu które bardzo często sprawiają ze tak wybrany partner staje się idealnym przemocowcem dla nas jesli wychowaliśmy się w patologii, No taki ktoś w pierwszych momentach zrobi super na nas dobre wrażenie bo wchodzą te wszystkie nieświadome automatyzmy co czesto zaburzają wybieranie zdrowych psychicznie jednostek. Na portalu randkowym
Anonim (nie OP): Odpowiadając na pytanie dlaczego masz pary:
- niektóre przesuną przypadkiem w prawo
- niektóre się podniecają że mają dużo par, coś jak followersi na Instagramie. Nie mają zamiaru z Tobą pisać, chcą mieć tylko więcej par niż koleżanka z roku.
- dam mu w prawo, niech pozna moja łaskę.
- facet jest od tego, żeby wykonywać pierwszy krok. Nie robienie tego w sytuacji gdy laska na tinderze ma
łatwiej jest odsiać część osob które tylko z tego „iskrzenia” nam się podobają lub są jakimiś narcyzami co dostrajają się do nas konkretnie


@Kitku_Karola: Ok, przyjmuję do wiadomości, choć wydaje mi się, że trochę o tym pisałem (aktorstwo), a trochę nie rozumiem... ale spoko, może to kwestia tego, że jestem z Marsa ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ale mam pytanie o jeden szczegół: o hobby nie można zapytać
powiem Ci z perspektywy różowej. Lajk na tinderze nic nie znaczy, to taka swobodna akceptacja. Nie bierz tego do siebie w żadnym wypadku! Jak nie zagadują, no to trudno, większość to tępe dzidy na które naprawdę szkoda czasu. Mamy fajna pogodę do robienia dobrych for w plenerze - wykorzystaj i odśwież swój profil. Z tego co widziałam na tinderze to faceci nie umieją sobie robić zdjęć a koleżanka nie korzystała z tej
@sammler nawet sobie nie wyobrażasz jak mało mężczyzn pisze jakieś dłuższe opisy na portalach randkowych. Najczęściej to były pustki w opisach i mnóstwo zdjęć z podróży czy innych w których zdjęciami chcieli coś niby pokazać ale tak naprawdę byli zbyt leniwi by to chyba podsumować choćby 3 zdaniami w opisie ^^’ inni natomiast mieli opisy:
- wzrost i waga (czasem dawali 3 wymiar który chyba oznaczał długość kulfona)
-napisz a się dowiesz
@sammler tak dodam ze o podobne zainteresowania chodzi. Ja gram w dużo gier i mój luby tez, ale nigdy sama bym nie zaczęła grać w Diablo a on sam by nie zaczął grać w LOLa wiec jeśli byśmy się szukali w naturalnym dla nas środowisku to bym go nie spotkała a teraz możemy w obie te gry grać razem. Tak samo jesteśmy programistami a w pracy nigdy byśmy nie mieli styku zawodowego.