Wpis z mikrobloga

Ten kraj to chory matriarchat. Ustawa antyprzemocowa, babciowe, waloryzacja 500 plus i inne cuda na kiju. Jak to wygląda w praktyce?

Mężczyzna żyje z kobietą i rocznym dzieckiem. Rozstaje się z kobietą, która pomawia go o przemoc. Zostaje wyrzucony z własnego mieszkania. Pensja minimalna idzie w górę, przez co będzie mu ciężej w życiu. Do tego dochodzą alimenty na dziecko. Musi wynająć sobie mieszkanie.

W międzyczasie ta sama kobieta dostaje 800 plus na dzieciaka, Babciowe 1500 zł oraz alimenty (wartość minimalna 500 zł). Czyli w najgorszym przypadku dostaje 2800 zł od Państwa i ma mieszkanie, które ukradła mężowi xDD Do tego może sprowadzić sobie do niego swojego konkubenta, który będzie wychowywać dzieciaka jej byłego partnera.

PIEKŁO KOBIET!!!11oneone, kobiety w Polsce mają źle

#pieklomezczyzn #p0lka #heheszki #cuckold #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #takaprawda #zalesie
  • 41
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Jeżeli mężczyzna jest w porządku i nie maltretuje kobiety to nie musi się obawiać takich rzeczy. Wy się boicie takiej perspektywy bo najwyraźniej macie takie zapędy i byście z chęcią kobietę "ustawiali" siłą ale myślicie, że za to nie będzie konsekwencji... no niestety nie w tym życiu :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: wręcz odwrotnie - ludzie którzy mają takie zapędy mają w dupie konsekwencje, a takie opresyjne prawo daje ogromne pole do nadużyć, co w połączeniu z właściwie już powszechnym graniem na emocjach czy to w czasie rozwodu czy jakiegokolwiek konfliktu, nie daje mężczyznom szans na sprawiedliwość
  • Odpowiedz
@notBart: przecież to mężczyzna musi spłacać raty, kobieta tylko mieszka. Wyrzucenie z mieszkania nie wstrzymuje opłat najmu czy kredytu, jeśli mężczyzna miał umowę
  • Odpowiedz
@Reretos jak masz slub i wspolnote majatkowa, to za dlugi meza odpowiada tez zona. Jak nie bedziesz splacal to bank zlicytuje Ci mieszkanie. A najem mozesz rozwiazac. I w kazdej sytuacji kobieta zostaje z niczym.
  • Odpowiedz
@notBart: a jak nie masz wspólnoty i dom na siebie (choćby w spadku), to staje się kobiety. A na umowie o najem okres wypowiedzenia i i tak trzeba płacić
  • Odpowiedz
@Kopyto96: No żebyś wiedział.

@BackInBlack Demonizujesz sytuacje. Nikt nikogo nie skazuje nie mając dowodów, więc jeśli będziecie grzeczni to coś takiego wam się nie przydarzy. A przynajmniej są na to nikłe szanse. Bo kobiety nie mają co robić tylko oskarżać niewinnych chłopów o agresje :))) Szkoda, że nie jesteście tak samo empatyczni i wyrozumiali wobec kobiet, które naprawdę doświadczają przemocy z rąk mężczyzn... Wszystko przeliczacie na pieniądze a czasem krzywda psychiczna
  • Odpowiedz
@Reretos no to poplaci sie ten miesiac czy dwa. I tak kobieta zostaje z niczym. Tak jak pisalem, nie bedzie masowego wyrzucania facetow z domow. A skrajne przypadki typu mam jako jedyny spadkobierca dom i mnie bezpodstawnie wyrzucila pewnie sie zdarza.

Z mojego punktu widzenia:
1. Zostaje wyrzucony z domu, zona tam zostaje i ma na glowie dzieci.

2. Dom jest moj i zostaje tam, oraz mam na glowie dzieci

wybieram opcje
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Nie wierzę w to co czytam

Nikt nikogo nie skazuje nie mając dowodów, więc jeśli będziecie grzeczni to coś takiego wam się nie przydarzy.

Przecież właśnie tak działa ta ustawa eksmisyjna - mieszkanie za pomówienie, sama potwierdzasz swoim myśleniem "bądź typie grzeczny, morda i nie pyskuj, bo jeden telefon i nie masz już mieszkania"

Bo kobiety nie mają co robić tylko oskarżać niewinnych chłopów agresje

Niestety tak, właśnie ten niewinny
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka ojej. Myśli ją bolą. Słyszycie chłopy? Obyś sie pozbierała z tych podeptanych myśli. „Marne grosze”… hahaha. Laski zawsze mają tendencje do marginalizowania. Łatwo jej napisać „marne grosze”, nawet gdy stawką jest paręset tysięcy. Dla niej to marne grosze bo przeciez bolące myśli są nieporównywalne.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: nie, nie. Napisalas, ze 'mam byc grzeczny', w domysle, ze mnie pozniej spotka 'kara', wiec lepiej nie podskakiwac W ZADEN SPOSOB.

Widać masz ciągoty do uciszania "nieposłusznych" kobiet pięściami skoro tak bardzo obawiasz się interwencji policj

xDDDDDD A ty masz ciagoty do traktowania facetow jak sluzbe i podwladnych i wszedzie widzisz, ze cie moga bic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz