Aktywne Wpisy

yahoomlody +37
źródło: temp_file4322187448826232945
Pobierz
saggitarius_a +80
źródło: 2su4ju5ufg2g1
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: temp_file4322187448826232945
Pobierz
źródło: 2su4ju5ufg2g1
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@wypokowy_expert: żeby tak było to maka musi być ponjakies 7 zl za kilogram.
@missioncritical: nie. Jedynienkoszt mąki w zwykłym sklepie. Do tego kosztu tez musiał bym dołożyć robicizne jak i media typu prąd, benzyna itp.
W sklepie nie kupujesz hurtowo tak jak to robi piekarnia to odliczyłeś?
@Quardoz: dziekuje, ze tłumaczysz ro ogólnie, bo może dotrze to do tych co nie wiedzą.
Ja mam świadomość, że nie jest to "prawdziwy", zdrowy chleb.
Dlatego jak w bierze bedzie po 10 to maka bedzie kosztować w sklepie jakies 7 do 8
Ludzie nie kupują chleba w sklepach, bo tak jest taniej XD. Taniej można wiele rzeczy zrobić, ale to kosztuje czas i jest mniej wygodne.
@missioncritical: tak samo jak ta o chlebie za 10 zl w biedronce. ????. Jako sklep rozumie się i osiedlają i market. Ludzie mniej kupuja w osiedlowych to fakt.
@missioncritical: dlatego też pisalem o dodatkowych kosztach robienia chleba w domu i połączenie się na te marketowe.
@Gozd: masz jakieś źródło tych informacji? Bo co jak co, ale chleb jest akurat takim artykułem, który na co dzień schodzi w osiedlowych sklepach i piekarniach.
@missioncritical: jedyne z bliskiego otoczenia. Dwie znajome maja sklepy osiedlowe. Jeden prowadzi żabkę. A i jak gdzies jestem to często rozmawiam i pytam jak mam czas. Nie są to dane sprawdzone w całym kraju, jednak coś obrazują. Moze gus robi jakies takie badania albo inne instytuty, ale tego jie sprawdzałem.
@missioncritical: nie sprzedaja mniej chleba niż wcześniej? To dobrze, moze bogatsze osiedle, ejon kraju, może inne powody.
Sam place więcej za chleb z piekarni bo .i po prostu smakuje.
Chleb z piekarni a xhleb z marketu to zupełnie inna