Wpis z mikrobloga

*PiS podnosi minimalną do 4300 zł w 2024 i waloryzuje 500 plus na 800 plus
*PO proponuje kredyty 0 % na kupno mieszkania, kredyty 0 % na remont, Babciowe 1500 zł, dopłaty 600 zł miesięcznie do najmu mieszkania

A Mentzen, który mówi "ja wam niczego nie będę dawać" jest wyzywany od populistów, bo sojakom nie podoba się, że jest katolikiem i nie opiera swojej kampanii na licytacji socjalnej xDDD To przecież najważniejsze.

Cała kampania PO-PISu oparta na hejcie i tematach światopoglądowych, które w sumie łączą obie partie, bo PO przez lata w kwestiach opodatkowania koścoła, czy legaizacji małżeństw LGBT nie kiwnęła palcem xD

Za 5-10 lat będą nas wszystkich tak kukle bolały, że rządy SLD będziecie wspominać jako rozkwit kapitalizmu, a w sumie nawet teraz już tak to wspominamy. Oczywiście rozdawnictwo zaczął PiS, ale jak widać PO ani myśli im ustępować i dobrze się bawi w tej licytacji.

#gospodarka #konfederacja #bekazlewactwa #lewackalogika #gospodarka #takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski #pieniadze #zarobki #polityka
  • 46
@Kopyto96 Memcen nigdy nie będzie wiarygodny w swoich gospodarczych poglądach dopóki współpracuje z konfederacją składająca się w dużej mierze z socjalistów z Ruchu Narodowego, których wizja wolnego rynku jest taka, żeby wszystko było w rękach państwa, 500+ rozszerzane, a w niedziele był zakaz pracy (poglądy publicznie wyrażane przez Bosaka, jednego z liderów). Przecież to się kupy nie trzyma i każdy przynajmniej odrobine myślący człowiek nie nabierze się na zapewnienia Memcena.

Dodatkowo promuje
@Kopyto96: Bo Mentzen:
1. nie ma pomysłu jak wprowadzić zmiany i sam to przyznaje
2. jego zmiany są jeszcze gorsze. Likwidacja usług publicznych to nie jest lekarstwo na niedomagające usługi i szastanie pieniędzmi. To jak leczenie dżumy cholerą
3. jest antyludzką antywolnościową gnidą, więc #!$%@? w sumie co tam mówi o gospodarce. Żadne pieniądze nie pomogą obywatelom w zamordyzmie jeszcze skrajniejszym niż pisowski
@SpasticInk: Łap.

Jeżeli ktoś myśli że przyjdzie Trump (jeden stary gość) i wywróci amerykańską politykę do góry nogami to gratuluję pewności siebie.

Polityka USA jest tworzona zakulisowo - i to na dekady a nie na 5 lat jak w Polsce, dwie gadające głowy są po to żeby nagrzewać społeczeństwo do czerwoności i podtrzymywać iluzję wyboru
Phallusimpudicus - @SpasticInk: Łap.

Jeżeli ktoś myśli że przyjdzie Trump (jeden sta...

źródło: main-qimg-51f89f6a123cb45b9130432c74f504b0-lq

Pobierz
@Kopyto96: Pisałem to już miliard razy: gówno mnie obchodzi program konfederacji, mogliby nawet mieć wpisane w postulaty uczynienie mnie cesarzem Polski. Nie zagłosuję na kalifat. Koniec tematu. I takich jak ja jest większość i nas po prostu nie przekonacie.

Tak samo jak nie można być jednocześnie wysokim i niskim, chudym i grubym etc. nie można być jednocześnie wolnosciowcem i zamordystą. Czekam nadal na partię wolnosciową w PL i chętnie na nią
A Mentzen, który mówi "ja wam niczego nie będę dawać" jest wyzywany od populistów


@Kopyto96: Memcen jest populistą bo zrobił sobie badania, że jest jakaś część wyborców, która dokładnie to chce usłyszeć i dokładnie to wam właśnie mówi xD Nie wiem, kto wam powiedział, że populizm dotyczy tylko kwestii socjalnych.
@Kopyto96: A skąd masz pewność, że tego nie zrobi? Bo tak ci powiedział polityk? xD Szydło tez mówiła o pokorze, pracy i umiarze, a skończyło się największą grabieżą Polskiego majątku od lat 90.

Zamordystycznych i antyeuropejskich postulatów konfy (które na okres kampanii schowano głęboko), też nie traktujesz poważnie? Wyjście z UE dużo mocniej Cie zaboli niż rewaloryzacja 500+.

Zejdź chłopie na ziemię i spójrz trzeźwym okiem, że wolnościowa część konfy to
A Mentzen, który mówi "ja wam niczego nie będę dawać" jest wyzywany od populistów, bo sojakom nie podoba się, że jest katolikiem i nie opiera swojej kampanii na licytacji socjalnej xDDD To przecież najważniejsze.


@Kopyto96: Przecież nie taki jest jego przekaz, tylko że znacznie obniży podatki, unikając tematu cięcia wydatków. Skąd państwo weźmie na nie pieniądze? ¯\(ツ)/¯

To jest taki sam poziom populizmu, tyko w drugą stronę.
bo sojakom nie podoba się, że jest katolikiem i nie opiera swojej kampanii na licytacji socjalnej xDDD To przecież najważniejsze.


@Kopyto96: pitolisz. Za Memcenem w konfederacji obok ładnych hasełek na wybory stoją kolejno:
- Narodowi bandyci BoSSaka którzy napadali na ludzi na rozkaz PiSu po 2015 i 2020
- Ultrakatolski nacjonalizm i dalsze mordowanie kobiet w szpitalach w imie obrażonej bozi i ePiSkopatu gdy trzeba martwy płód usunąć, ale nie wolno
@Kopyto96: To jest Populizm, ale też strategia dopasowana do rzeczywistości. Tusk zrozumiał że samo straszenie pisem to zamało i musi dać konkurencyjną ofertę programową + co rusz skutecznie ośmiesza narazie propozycje pisuarów. To jest rzecz, której nie umie zrozumieć ani hołownia, ani lewica, którzy lecą w stronę progu wyborczego dla koalicji.

Z kolei to co robi konfederacja to jest populizm. Sławek się kreuje teraz na alternatywnego do wszystkich, bo mu się