Wpis z mikrobloga

PRAWDZIWY CEL PROJEKTU GOATS
Po wczorajszych aferkach wszystko stało się jasne. Projekt GOATS to nie jest zwykły kanał na youtube który ma dostarczać rozrywkę. Projekt GOATS to coś więcej. Do programu GOATS zgłaszają się młode, często atrakcyjne dziewczyny które ewidentnie chciałyby osiągnąć sukces w internecie. Podczas castingu typowane są te które mają największy potencjał. Ale potencjał na co? Na bycie instagramerką? jutuberką? Otóż nie moi drodzy.
Jak zapewne wszyscy doskonale wiedzą - największym marzeniem Sebastiana "Zwyrola" Wardęgi jest bycie managerem onlyfansówek. I właśnie temu słuzy GOATS oraz wszystkie kanały wokół projektu. To co widzimy na ekranach podczas odcinka to teatrzyk dla gojów i służy tylko i wyłącznie temu aby za pomocą reakcji widzów wybrać ofiarę z którą Zwyrol podpisze kontrakt na onlyfansa.
Wczorajsze aferki tylko to potwierdziły. Blondyna nie znalazła się tam przypadkiem. Setki tysięcy widzów oglądających na żywo/zapis streama aferek dowiedzą się, że blondyna ma onlyfansa oraz że propsuje ją boxdel.
GOATS to nie jest format randkowo-rozrywkowy, to projekt którego celem jest zwabianie ofiar dla trzydziestokilkuletniego zboczonego krasnala.

#famemma
  • 16
  • Odpowiedz
@gsl7: Za 2 lata będzie gruba afera ze Zwyrolem i jego pseudonim nabierze nowego znaczenia, wręcz zredefiniuje to słowo na nowo. Przekona się jak kończą sutenerzy.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gsl7: Też tak sądze. Taki wielki dom dla pięciu youtuberów którzy nawet tam nie mieszkają? Oni potrzebowali po prostu miejscówki do spełniania swoich chorych rządz. Pałacu rozpusty masonerii youtubowej
  • Odpowiedz
@gsl7: teoretycznie też taniej wypromować babe tym co ma pod ubraniem niż kręcęnie z nią setek filmów. I szybciej się zwraca niż czekanie aż reklamodawcy się zgłoszą
  • Odpowiedz
no nie wierze ze oni są takimi #!$%@? żeby promować jakiegoś szona za darmo XD oni będą produkować nowych influencerów w tych goatsach i sobie żyć z procentu


@gsl7: Jeszcze pokazali, że z of jest super kasa, żeby zachęcić kolejne naiwne dziewczyny.
  • Odpowiedz
@gsl7: dopoki spermairze beda kupowac dostepy do of itp stronek to biznes sie bedzie krecil :) Nie wiem jak w dobie internetu 21 wiek mozna sobie nie poradzic ze znalezieniem odpowiednich zdjec filmow np do masturbacji itp... tego w necie jest tryliard zdjec filmow wszystkie rodzaje....po co mi patrzyc na jakas znana twarz z insta... mam 33 lata i nigdy nie kupilem dostepu do takich gownianych stron zdjec filmow itp... zawsze
  • Odpowiedz
@gsl7: WiksaWiktoria nie chciała być z Pasutem, bo on był reprezentantem ćpania i #!$%@? się, a przypadkiem wciągnął ją Zwyrol, będąc dla niej jak najlepszy kolega ze szkolnej ławki (a jednocześnie zatrudniając i dając hajs na specjalnych zasadach), wciągnął do gniazda największej rozpusty być może w dziejach Polski.

WiksaWiktoria, żałuję że to powiem, bo chcę cię widzieć w mediach, ale ucieknij od Zwyrola tak jak uciekłaś od Pasuta.
  • Odpowiedz
@look997: wydaje mi się że bardziej niż ćpanie przekonało ją że stracił pozycje w Internecie jako lider grupy abstra która się rozsypała.Pewnie jak ją poznał to już był taki albo jeszcze gorszy tylko wszędzie zapraszany
  • Odpowiedz
@gsl7: przecież oni kopiują Andrew Tate, wielka chata zrobiona na centrum do nagrań i kontaktu z community. Zresztą to już wygląda jak softcore wersja Tate tylko, że Andrew jest jeden a w Polsce to trzeba na to aż kilku pajaców xD

Skończy się tak samo, czyli zarzutami za stręczycielstwo.
  • Odpowiedz
wydaje mi się że bardziej niż ćpanie przekonało ją że stracił pozycje w Internecie jako lider grupy abstra która się rozsypała.Pewnie jak ją poznał to już był taki albo jeszcze gorszy tylko wszędzie zapraszany


@ziko100: No, nie. Rozstali się jak był w topie po wygraniu na fejm podwójnym.
A ona mu pomagała walczyć z nałogiem właśnie. xD
  • Odpowiedz