Wpis z mikrobloga

@DrFaithless: @PrzeKomentator @zapomnialemhaslo @SOLDIER_OF_FROGTAN
Zawsze jak mi sie trafia jego shorty na YT to mam taka beke z tego jaki on jest cringowy i bardzo prosty w tym co mowi. Ale potem nadchodzi mnie refleksja, ze on to umie w marketing i w bycie populistyczny. Przeciez wiadomo, ze korwinisci, konfiarze i skrajne libki nie beda czytac prasy ekonomicznej czy tez innych artykulow, to sobie Sławek pozwala na takie wybryki.
A WIECIE
@GrochenMochen: Bo podatki to tylko wygodna, bo neutralnie poglądowo, zasłona. O co chodzi to już powiedział parę lat temu Korwin tj. niech pis zaproponuje ustawę antylgbt jak w Rosji, to wejdziemy w koalicję. Będą mieli okazję to pójdą w obyczajowe ideolo jak w dym, bo to jest najłatwiejsze i najlepiej się sprzedaje jeśli elektorat jest odpowiednio przestraszony. Na razie muszą trzymać pozory, żeby odsunąć od siebie wizerunek prawicowej ekstremy i zdobyć
@GrochenMochen ja zauważyłem, że spora część popierająca konfederację, nie wie na co idą pieniądze z podatków.
nie zdają sobie sprawa, że ten ładny chodnik którym idą, też jest finansowany z podatków.
zresztą oni pewnie nadal myślą, że jedzenie w lodówce pojawia się samo, ale tak to jest jak się mieszka jeszcze z mamą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mogę się założyć że pod tym wpisem nie będzie żadnych tłumaczeń botów Konfederacji, nie ma tego jak wybronić więc będą siedzieć cicho żeby potem #!$%@?ć cały wykop swoim spamem że Konfy nikt nigdy merytorycznie nie zaorał i zawsze ich politycy mają rację, clownworld w pigułce
@jakacper: Dla nich budzet panstwa i budzet samorzadow to zadna roznica, zlodzieje kradnom ich pieniondze i tak to nazywaja.

Nie zeby co ale ja gdybym nie czytal prasowek ekonomicznych jak BI Money bankier i forsal to nadal glupi jak but bym byl. Po prostu mam chec odkrywania swiata i wiem, ze swiat jest bardzo skomplikowany, a sa ludzie ktorzy uwielbiaja wszystko upraszczac i taki swait chca widziec.
@jakacper: szkolenie dla urzędników, dopłaty do remontów kościołów, dofinansowania lokalnych klubów sportowych, koszulki, długopisy i rollupy w niepotrzenych nikomu projektach, obwodnica w gówno miejscowościach, szkolenia z gówna...
@dobryziomek2137 czyli obwodnicę mają mieć prawo tylko prawilne miejscowości? innym się nie należy? problemem jest właśnie złe zarządzanie budżetem, a nie jego okrajanie bez żadnego planu.
gwarantuję ci że dopłaty do kościołów przy rządzie konfederacji znacząco by wzrosły.
@DrFaithless: ja odnosze wrazenie, ze z ludzi majacych wiecej niz 18 lat to najwiecej konfiarzy, oprocz oczywiscie jakichs skrajnie prawicowych zamordystow i rusofili, jest wsrod jakichs mariuszy od warsztatow samochodowych czy innych uslug budowlano-wykonczeniowych, ktorzy #!$%@? jak to ich panstwo okrada, a jebia 90% roboty na czarno bez rachunku czy faktury xD ale nie, oczywiscie jakby podatki byly nizsze to oni by na 100% placili ( ͡° ͜ʖ ͡