Wpis z mikrobloga

@Melisandre: też tak może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rdolenie, że ludzie nie chcą się spotykać. wyjdź na miasto i popatrz, że wszystkie miejscówki pełne. Po prostu ludzie spotykają się z osobami, z którymi na przede lubią spędzać czas.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: właśnie to miałem na myśli. Jest pełno okazji do spotkań, ale znam sporo osób w otoczeniu, które na siłę to negują... Pisałem to o
  • Odpowiedz
Wpakowano miliardy w infrastrukturę - boiska, siłki, place zabaw, jakieś kluby/świetlice. Wszystko stoi opustoszałe. Zoomerzy jak ruszą dupy to zazwyczaj tylko idą chlać na swoją melinę lub wsiadają w auto i jadą w melanż - w obu przypadkach tylko po to mieć co wstawić na tiktoczka i instusia.


@eeehhh: z tym wpakowaniem kasy to piękna rzecz, bo małe wiejskie gminy w końcu zaczęły jakoś wyglądać. Problem jest, że wiele z
  • Odpowiedz
@gupi_ja: Zgadzam się w 100%, a jednak doskonale wiesz co się dzieje z ludźmi, jak jest burza lub wichura i na moment się wyłączy prąd... nagle wszyscy żyją.
  • Odpowiedz
@polock: no to taka odmiana była fajna a jak ktoś przez cały sezon w polu się bawił ręcznie to tak średnio to wspomina im ładniejsza pogoda tym więcej zajęcia inni bez gospodarki sobie piwko nad rzeką z dziewczynami pili. A Człowiek na starcie siana ..
  • Odpowiedz
@pieknylowca tacy starzy ludzie mieszkający na wsi nie zdają sobie sprawy z tego, że głównym a czasem jedynym powodem, dla którego rodzice ich poczęli to posiadanie siły roboczej w polu
  • Odpowiedz