Wpis z mikrobloga

  • 1
@jankes83: Pathetic, chuop 40 lat siedzi z dzieciakami i innymi 40+ chuopami z neuropy na discordzie, zeby wyplusowac wpisy na portalu ze smiesznymi obrazkami ( ͡° ʖ̯ ͡°) smutne to
  • Odpowiedz
@FlameLand99: Najbardziej smutne jest to, że w Polsce mamy 24 letnich gówniarzy popierających rossyjskich zbrodniarzy.

PS. Do 40 sporo mi brakuje. Jeśli wszystko inne też łapiesz jak pelikan to nie wróżę ci przyszłości xD
  • Odpowiedz
  • 1
@jankes83: ojoj neuropek nam sie zdenerwowal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dam Ci rade, wez sie chlopie za cos lepszego w zyciu niz wojenki na portalu ze smiesznymi obrazkami. Wiem, ze pewnie czujesz sie dzieki temu potrzebny i dostarcza Ci to dopaminy ale to jest droga donikad skonczysz jak twoi towarzysze z grupy.
  • Odpowiedz
Dam Ci rade, wez sie chlopie za cos lepszego w zyciu niz wojenki na portalu ze smiesznymi obrazkami


@FlameLand99: Prorosyjski gówniarz chce mi dawać życiowe rady xD Szczałbyś gacie jakbyś dostawał na konto choć połowę mojej wypłaty. To co robię w życiu przydaje się setkom tysięcy ludzi, a jechanie po takich pajacach jak ty to tylko hobby, relaks po pracy.

Wiem, ze pewnie czujesz sie dzieki temu potrzebny i dostarcza Ci
  • Odpowiedz
  • 1
@jankes83: Pathetic again. Gosc juz sie probuje dowartosciowac swoim portfelem, nawet nie majac pojecia kim jest jego rozmowca. Moje konta na portalach spolecznosciowych w przeciwienstwie do Twoich nie sa w zaden sposob powiazane. Jeszcze ta praca ktora przydaje sie setkom tysiecy ludzi, pewnie moderator na wykopie, urzednik z podlasia albo frontendowiec u janusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie na takiego wlasnie wygladasz. I te wrzucanie "xD"
  • Odpowiedz
@FlameLand99:

Pathetic again.

dowartościowujesz się używając angielskich zwrotów?
Tak jak myślałem, jestes hipokrytą.

Gosc juz sie probuje dowartosciowac swoim portfelem, nawet nie majac pojecia kim jest jego rozmowca.

Ty byłeś pierwszym który nieudolnie próbuje sugerować, że oponent nie ma nic ciekawego do roboty poza "portalem ze śmiesznymi obrazkami". Samemu na nim postując ¯\(ツ)/¯

Moje konta na portalach spolecznosciowych w przeciwienstwie do Twoich nie sa w zaden sposob powiazane.


A co to
  • Odpowiedz