Wpis z mikrobloga

@michaqal Baby to największe hipokrytki na planecie. kilkanaście par butów, ciuchy na każdą okazję, kosmetyki sryki, co chwilę nowe gadżety do mieszkania. te ameby nie zdają sobie sprawy ile zasobów marnują przez swój prymitywny materialializm. podatne na eko ściemy kazałyby jeść społeczeństwu trawę bo ślad węglowy i pierdy z tyłka. różowe paski, dlaczego jesteście takie tępe?
  • 2
czytałeś tekst czy tylko komentujesz obrazek?


@przeciwko78: No przepraszam ale Lead to jedna z najważniejszych części artykułu.. Miałem kod dostępu do serwisu na sobotę i niedzielę za darmo z okazji 34 urodzin Wyborczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie każ mi tego streszczać, bo ja taki bełkot wpuszczam jednym uchem i wypuszczam drugim, żeby nie zaprzątały mi ładu i harmonii w sieci neuronowej w mózgu xD
tymczasem: ponad 90% zanieczyszczeń światowych z Filipin, Indii i Chin gdzie takowego Polaka nie ma xD


@StdPtr: #!$%@?ąc, że sama teza z nagłówka clickbajtowa, to obwinianie o zanieczyszczenia krajów trzeciego świata, które generalnie produkują towary dla nas, plus szeroko rozumiany zachód generalnie bez żadnej żenady eksportuje ogrom zanieczyszczeń do tych krajów to absurd czystej formy

mamy wybór, albo będziemy produkować u siebie trzymając wszystkie normy tak, że będzie eko i drogo,