Wpis z mikrobloga

@paczelok: @CloudSpanner @pieczony_szczur_z_ogniska @wylisiony_afrowiorek @drobne_na_taryfe @77023 @marcus777 @POTEZNA_HAUBICA @Kindybal_xD @m_ney @Cierniostwor @DzazesOrozes @N331 @obwarzanekzmakiem @Reiden @DrakkainenV @Blaskun @Nowystaryziel @malkontent @przegryw162cm @DryfWiatrowZachodnich @DestroyersPL @PoncjuszPijak

Kobiety ignorują większość mężczyzn, a potem narzekają na to jak traktują ich ci których nie ignorują. xD

Śmieszny tekst. To robienie z kobiet ofiar, które są naiwne i nie wiedzą co się dzieje, xD.

Syndrom złotego penisa: Co to jest i jak wpływa na Twoje perspektywy randkowe?
@Sinity: mnie już bardziej śmieszy to społeczeństwo niż irytuje, a to bardzo źle dla niego wróży, bo jakoś zasze tak było, że jak Polacy sie z czegoś zaczęli bardziej śmiać niż na to wnerwiać, to to wywalało sie na pysk. Na przykład tu, z jednej strony silnie i niezależne, równe mężczyznom, a z drugiej strony naiwne i niezdolne do wysnuwania podstawowych wniosków.
@paczelok: Ej paczelokens nie mogę dalej rowijć drzewka technologicznego w Rimworldzie. Już nie można bo podstawka i trzeba kupić dodatki, czy trzeba coś zrobić? W sensie doszedłem do połowy i dalej nie mogę nic odkrywać xD
@Sinity:
Tylko problem wygląda zgoła inaczej
Te co sprytniejsze potrafią się ustawić tak jakby tego chciały a to wy jako przegrywy non stop narzekacie że ta czy siamta nie jest wami zainteresowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te co sprytniejsze potrafią się ustawić tak jakby tego chciały


@DestroyersPL: Te które się ustawiły to się ustawiły. Te które mają plan by znaleźć frajera z którym mają rzeczywiście szansę wejść w związek jak będą miały 30 lat mogą się przejechać. Pewnie nie, bo frajerów niestety nie brakuje, ale pomarzyć można ¯\(ツ)/¯
@Sinity zjawisko coraz bardziej powszechne. Ja mam spore branie i to właśnie wypacza podejście do relacji. Wiedząc ze i tak za rogiem czeka kolejna Julka, która będzie na Ciebie patrzyła jak na święty obrazek, masz po prostu wywalone. Wiesz ze nie istnieją wyjątkowe kobiety, każda jest zastępowalna i tyle. Po co Ci jedna, skoro wiele kobiety oferuje Ci seks bez inwestycji z Twojej strony? Same zniszczyły rynek a teraz w szoku są.