Wpis z mikrobloga

dziś pierwsze ofiary emancypacji przebijają barierę 30 lat. i nagle okazuje sie że to singielstwo nie jest nie jest takie spoko jak mówią


@m_ney: ogolnie ujal bym to zupelnie inaczej, ale tak, wnioski bardzo podobne. Po prostu podejscie "mogerobic co chce bez ograniczen, co sprawia przyjemnosc jest dobre" na dluzsza mete prowadzi do katastrofy
@DestroyersPL inteligencja to m.in. zdolność do patrzenia na świat takim jakim jest, a nie jaki powinien być czy jak twierdzi powszechna narracja. czy uważasz, że całą infrastrukturę na świecie (kanalizację, autostrady, wodociągi, budynki i wieżowce, komputery, samoloty, rakiety, zderzacze cząstek itd.) zbudowali sami Chadzi i samce alfa skazane na sukces? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
@malkontent:
Ale co to zmienia skoro dla przeciętnej kobity już nie mówiąc o tych z wyższych sfer nadal jesteś przegrywem i zawsze nim pozostaniesz
czego byś nie dokonał
Sztucznie podwyższacie waszą wartość normiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paczelok: "Większość mężczyzn* nie chce zobowiązań."

* Definicja mężczyzny:
- minimum 180cm wzrostu
- zarabia więcej ode mnie
- ma wyższe wykształcenie
- morda od 6/10 w górę (nawet jak jestem <= 4/10)
- porywający charakter, daje emocje, dobry w łóżku,
- akceptuje moją przeszłość (usłaną przyrodzeniami innych mężczyzn)

Zachciałoby się równocześnie cech alfy i betabankomatu, dając od siebie tyle co nic. Łatwość z jaką kobiety dostają seks od chadów w
toć według psychologi po seksie to mężczyzna się przywiązuje do kobiety przez hormony działające na jego uczucia


@N331: coś czytałeś, ale jakoś tak nie do końca dobrze zapamiętałeś.
Możliwe, że czytałeś artykuł przeznaczony dla osób, dla których to jest oczywiste, że oksytocyna wydziela się u kobiet po seksie i chcieli wskazać, że u mężczyzn też jej się trochę wydziela.
No bo to głównie u kobiet ona działa i powoduje uczucie przywiązania
@DestroyersPL zmienia bardzo dużo, ale żeby to zrozumieć potrzeba inteligencji. będąc świadomym pewnych rzeczy można wyciągnąć np. wnioski i zrewidować swoje postępowanie. trzeba uświadamiać młodych mężczyzn żeby nie wystawiali Julek na piedestał, nie byli spermiarzami bo to i tak nie spowoduję, że będą dla nich atrakcyjni. z naturą i hipergamią nikt nie wygra. lepiej już korzystać z usług prostytutek bo każda nawet najdroższa na świecie, długoterminowo będzie tańsza od przeciętnej atencjuszki (