Wpis z mikrobloga

Czyli wychodzi na to, że partia, która może na jesień być 3 siłą w sejmie i ma poparcie średnio rzędu 11-13 % na dziś, notuje regularne wzrosty bez przychylności jakichkolwiek wielkich mediów (Telewizja, Radio, Serwisy internetowe) i ze zbanowanym do dziś od ponad roku fanpage'm na facebooku?

W dodatku chcecie mi powiedzieć, że to wszystko dzieje się głównie dzięki ciężkiej pracy jej lidera, który dzięki swojej działalności biznesowej rozhulał sobie kontakty w całej Polsce i zyskał popularność za własne, ciężko zarobione pieniądze, a nie jak Tusk czy Kaczyński +30 lat na hajsie z subwencji i pomocy telewizji? XDD

Niesłychane. Faszyzm w czystej postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mentzen #wygryw #konfederacja #gospodarka #ekonomia #niebieskiepaski #polityka #takaprawda #biznes #bekazlewactwa #rozwojosobisty #sukces
Pobierz
źródło: cover5
  • 26
@nanotecz: Ale bzdury piszesz. Nawet sam nie przeczytałeś listy tych prelegentów. Nie wiem o jakim systemie piszesz. Typ prowadzi działalność gospodarczą i zaprosił inne osoby, które prowadzą działalności gospodarcze. W dodatku większość tych prelegentów to nie są prezesi firm z mega wysokimi przychodami i działalnością na skalę ogólnopolską, a co dopiero międzynarodową.

Nawet jak są 2-3 "duże" nazwiska, to kontakty są nawiązane na drodze biznesowej, nie politycznej. Więc pleciesz bzdury, bo
@Kopyto96: Dobra, niech ci będzie. Konfa jest biedna, uciskana, nigdzie jej nie pokazują, przemilczają, nie zapraszają, prześladują, a mimo to heroiczną walką udaje jej się zdobyć reprezentację parlamentarną, a nawet zwiększać poparcie. Wielkość doktora Mentzena i magistra Bosaka sprawiają, że system nie ma żadnych szans. Zadowolony?
@Kopyto96 mam fleszbeki z poprzednich wyborów. Wtedy też konfa osiągała największe sukcesy sondażowe będąc dosłownie cenzurowaną przez TVP. Po nastrojach na wykopie dało się odnieść wrażenie, ze pół kraju głosuje na konfe. A wyszło jak zwykle ( ͡° ͜ʖ ͡°)