Wpis z mikrobloga

Czyli wychodzi na to, że partia, która może na jesień być 3 siłą w sejmie i ma poparcie średnio rzędu 11-13 % na dziś, notuje regularne wzrosty bez przychylności jakichkolwiek wielkich mediów (Telewizja, Radio, Serwisy internetowe) i ze zbanowanym do dziś od ponad roku fanpage'm na facebooku?

W dodatku chcecie mi powiedzieć, że to wszystko dzieje się głównie dzięki ciężkiej pracy jej lidera, który dzięki swojej działalności biznesowej rozhulał sobie kontakty w całej Polsce i zyskał popularność za własne, ciężko zarobione pieniądze, a nie jak Tusk czy Kaczyński +30 lat na hajsie z subwencji i pomocy telewizji? XDD

Niesłychane. Faszyzm w czystej postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mentzen #wygryw #konfederacja #gospodarka #ekonomia #niebieskiepaski #polityka #takaprawda #biznes #bekazlewactwa #rozwojosobisty #sukces
Kopyto96 - Czyli wychodzi na to, że partia, która może na jesień być 3 siłą w sejmie ...

źródło: cover5

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
a nie jak Tusk czy Kaczyński +30 lat na hajsie z subwencji i pomocy telewizji? XDD


@Kopyto96: o Magdalence i układach z czasów PRL nie wspominając.. i o tym że Kaczyńscy to była gwiazda TV a Jarek się mocno wybił na hucznej śmierci brata xD
  • Odpowiedz
Czyli wychodzi na to, że partia, która może na jesień być 3 siłą w sejmie i ma poparcie średnio rzędu 11-13 % na dziś, notuje regularne wzrosty bez przychylności jakichkolwiek wielkich mediów (Telewizja, Radio, Serwisy internetowe) i ze zbanowanym do dziś od ponad roku fanpage'm na facebooku?


@Kopyto96: Gdyby mieli to poparcie to dostaliby 5%
  • Odpowiedz
@Kopyto96 @sorek

zyskał popularność za własne, ciężko zarobione pieniądze, a nie jak Tusk czy Kaczyński +30 lat na hajsie z subwencji i pomocy telewizji? XDD


a analogicznie porównując początki Mentzena i dwóch bohaterów Tuska i Kaczyńskiego

1. Tusk - finansowanie początków KLD przez Wiktora Kubiaka (wcześniej ALBERG ( ͡º ͜ʖ͡º)) napewno powiązanego finansowo, choć niektórzy twierdzą że wręcz ojca chrzestnego gigantycznej afery FOZZ.

2. Kaczyński - finansowanie
  • Odpowiedz
@Kopyto96

Co wybory jest taka partia, która zbiera zbuntowaną młodzież: Palikot, Kukiz, Nowoczesna.

Dodatkowo Konfederacja to idealne ujście dla wszelkich szurów, rusofilów i spadu z PiSu dla którego pis jest za mało faszystowski.
  • Odpowiedz
Trollownie nie są głupie, jak zobaczyli słupki to od razu hajs poleciał, czego efektem są zasrane całe gorące o tym jaka to konfa zła xD
  • Odpowiedz
W dodatku chcecie mi powiedzieć, że to wszystko dzieje się głównie dzięki ciężkiej pracy jej lidera


@Kopyto96: Nie chcę psuć Pańskiej narracji, ale Konfederacja ma baaaardzo duże wpływy w dużych i bogatych organizacjach pozarządowych, które z kolei mają dostęp do top polityków i mediów głównego nurtu, tak że tego.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Np. KPB, PTG, FR, Libertatis. Dalej? Zajrzyj https://everest23.pl/prelegenci i zobacz jakie organizacje reprezentują prelegenci. Wasze zaklęcia konfiarze "jesteśmy outsiderami" to kłamstwo. Jesteście częścią systemu, częścią establishmentu, tylko po prostu skutecznie udajecie a kuce dają się nabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@nanotecz: @nanotecz No dobra, ale to są prelegenci prywatnego eventu biznesowego, a nie sponsorzy partii. Co to w ogóle za szurska teoria xD Przecież Mentzen jest biznesmenem z wielomilionowymi dochodami, więc logiczne, że ma spore znajomości i dużą ilość partnerów biznesowych. Ty wiesz w ogóle jak to działa? Bo ja akurat na ścieżce zawodowej poza codziennymi obowiązkami pozyskiwałem partnerów dwa razy do roku na duże eventy.
  • Odpowiedz
  • 0
@nanotecz: Poza tym wymieniasz firmy, które nie dysponują jakimiś wielkimi przychodami, więc iksde. A organizacja z zakresu "myśli wolnorynkowej" to nic nadzwyczajnego w polityce jeśli chodzi o wsparcie swoich. Ani oni bogaci, ani rozpoznawalni.

Zaczynał od pracy na budowie, zbierania śmieci i innych prac fizycznych, potem udzielał korepetycji. Obecnie prowadzi specjalizującą się w social mediach agencję marketingową Social Elite. Zatrudnia 60 osób,


To o tych prelegentach mówisz, jako potężnych graczach stojących
  • Odpowiedz
Przecież Mentzen jest biznesmenem z wielomilionowymi dochodami, więc logiczne, że ma spore znajomości i dużą ilość partnerów biznesowych.


@Kopyto96: Czyli przyznałeś, że "ma znajomości i dużą ilość partnerów biznesowych". Jak cała konfa. Dokładnie o tym pisałem. Jest częścią systemu. CBDU.
  • Odpowiedz