Wpis z mikrobloga

#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #silownia
Powrót do muscle upów przerwany chorobą, ale walić. W końcu jakiś cel się pojawił na horyzoncie xd
Moja życiówka to 15, na dodatek w nieco lepszej formie, ale i tak nie jest źle. Cel 20, a jak nie zrobię w tym roku to pedał jestem... czas start ⁠(⁠⁠)⁠
Jazon - #kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #silownia
Powrót do muscle upów przer...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jazon: ja zacząłem 2 miesiące temu kalistenike. W peselu 44lat ale na nic nie jest za późno. Póki co zrobię 6 pełnych podciągnięć. Cel to jeden muscle up jakikolwiek. Także watch your back men !
  • Odpowiedz
@Jazon: co ile można wykonywać treningi na drążku jak wraca się po przerwie? Ile dni dać sobie na regenerację? Zrobiłem 5x5 podciąganie, łącząc z dipami 5x5. Robiłem trening w poniedziałek a dzisiaj czuje, że boli czyli git. Chciałabym znowu uderzyć na drążki tylko nie chce się spalić i zrobić to trochę z głową.
  • Odpowiedz
@Jazon: Kuwa ale kot, mój rekord to 8 pod koniec redukcji gdzie zwykłe podciągania to było jak fruwanie ale dalej to były "muscle up'y" z wyrzutu więc wiadomo oszukane. Tak trzymaj !!!
  • Odpowiedz
@walus_79: No to ja 3 lata mniej, ale póki co jeszcze 4 kg do zrzucenia (12 już poszło) i siłownia 5 razy w tygodniu aby nabrać siły. Oczywiście w każdym treningu jakieś kalisteniczne ćwiczenie jest, ale o muscle-upach jeszcze nie myślę,
  • Odpowiedz
  • 2
@szoku321: ja robiłem po 30 a muscle upa nie zrobiłem, kwestia odpowiedniego treningu, ale jakaś baza pod już jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kyriakos aaaaaaaaaa aaaaaaaaaa aaaaaaaaaa
@Errad muscle up wykonany w gimnastyczny sposób wymaga niewiele mocy, kwestia właśnie techniki.
@twardy_kij o kurde, z jakich to czasów zabawka, bo nie kojarzę tego w ogóle xd
@kiedys_wygram @RobertoCecon dla wykopków też rozpisuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapraszam na priv, albo ig adrianmsw
@SyntetycznySamiecAlfa dużo właśnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Mywave: dużego spadku nie ma, bo 15 robiłem, ale teraz strasznie widzę nogi ciągnę do przodu, bo w w elementach głównie gimnastycznie wchodziłem xd
  • Odpowiedz
@Jazon: jakieś porady?
Umiem już muscule upa z małym kipem i od razu dwie ręce na górze - co mnie cieszy, bo prawie ich nie próbowałem robić. Jak teraz robić progresję żeby coraz mniej używać nóg?
Chyba powtarzanie po prostu co?
  • Odpowiedz
@szoku321: moze masz za duzo tluszczu/za slabe rece/brzuch w odniesieniu do ciala. Natomiast dobre bujnięcie i momentum też ma znaczenie
technika jest bardzo ważna i relacja masy do ekspozywnosci i sily
  • Odpowiedz