Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #p0lka #przegrywpo30tce
Nie ma to jak wrócić do rabotaju po dwutygodniowym urlopie i od razu mieć grube zmiany włącznie z poniżaniem przez szefową i młode julczyska - korpo-urzędnicze suki... julencja, ze sporym cycem, którym szczuje (ale z pomyślunkiem już mocno średnio) w typowych dzisiejszych babskich brylach takich wielkich, okrągłych, z drucianymi oprawkami - okropne, co uważa swojego chłopaka za psią zabawkę dowaliła, że nie rozumie moich rozkmin, rozterek, czy wątpliwości (wyrażonych i tak mocno ogólnikowo w wysoce sfeminizowanym gronie), bo jej się ten zakres działań podoba, a ja ze swoim spierdzieleniem nie nawykłem do kontaktu z dużą liczbą osób i to o charakterze ciągłym... Jeden kukoldzik też się śmiał i jej potakiwał, bo to lubił... Ot żywot pariasa w biurowym kołchozie, los poczciwego, lecz notorycznie poniżanego, upokarzanego chłopa za mniej niż minimalną...
noonchodzewsciekly - #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #p0lka #przegrywpo30t...

źródło: ok-julka-murzyn-jak-ok-boomer

Pobierz
  • 15
@vZGLSjkzfn: panie, piszesz to do złej osoby ... xDD
Ja to co napisałem, napisałem z doświadczenia, a nie jako wydumane coś, wymówkę ;)
Stary, uraź jedną Anetę to potem wszystkie laski z firmy się z nią zesolidaryzują. No może nie wszystkie ale duża część. Stajesz się wrogiem publicznym i złem wcielonym. A wystarczy powiedzieć prawdę, nic więcej nie potrzeba, wystarczy odrobinka szczerości.
w typowych dzisiejszych babskich brylach takich wielkich, okrągłych, z drucianymi oprawkami - okropne, co uważa swojego chłopaka za psią zabawkę dowaliła, że nie rozumie moich rozkmin, rozterek, czy wątpliwości (wyrażonych i tak mocno ogólnikowo w wysoce sfeminizowanym gronie), bo jej się ten zakres działań podoba


@noonchodzewsciekly: koleżanka ewidentnie szuka uja do dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)