Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, mam kilka pytań od niezdecydowanego. Wybaczcie, że z Anonima (nie mam konta).

Po Diablo Immortal nie miałem już żadnych oczekiwań i nie czekałem zbytnio na Diablo 4. Bardziej interesował / interesuje mnie Poe 2.

Nie mniej lubię Diablo 1, 2 i nieszczęsne 3. Przeglądająć filmy, opinie mam wrażenie, że najnowsza część mocno przypomina Sacred - co jest na plus, ponieważ jestem fanem 1 + 2.

1. Czy warto wykładać ponać trzy stówy na nowe Diabolo?
2. Czy endgame jest lepszy niż to co oferuje Diablo 3?
3. Czy budowanie postaci nie przypomina poprzedniczkę?
4. To jest Blizz i Acti. Czy gra jest p2w bądź możemy oczekiwać zmian bądź odchyleń w tym kierunku?
5. Jak stoi optymalizacja?
6. Jak stoi dostęp? Czy kolejki są podobne do tego co za premiery D3?


#diablo #diablo2 #diablo4 #gry #pcmasterrace #diablo3 #pc #diablo2resurrected #playstation #ps5 #ps4 #mmorpg #poe #pathofexile #nintendoswitch #xbox #xboxseriesx #konsole



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
1. Imo tak, ja bawię się bardzo dobrze.
2. Tak, zdecydowanie.
3. Nie. W diablo 4 jest to zdecydowanie lepiej zdobione.
4. Nie ma p2w. Jest sklep w którym można kupić rzeczy kosmetyczne, późniejsze Battle passy w płatnych wersjach również maja mieć tylko kosmetyczne rzeczy które nie dają przewagi. Jak będzie w przyszłości to się okaże.
5. Na ps5 jest bardzo dobrze. Nie ma żadnych spadków nawet przy większej ilości akcji
  • Odpowiedz
1. Fajnie sie bije, fajnie sie walczy, umiejetnosci daja satysfakcje, mordowanie mobków daje satysfakcje. Historia i klimat jest bardziej podobny do diablo 2, co mi sie podoba. Czy warto? Ja póki co nie żałuje.
2. byle gówno jest lepsze od d3 xD A szczerze to nie wiem, bo d3 mnie zanudziło już w kampani.
3. I tak i nie, to jest w sumie coś nowego, ale mam uczucie że to taki troszka
  • Odpowiedz
@liter_wody

3. Nie. W diablo 4 jest to zdecydowanie lepiej zdobione.


Ja bym powiedział, że jest zrobione praktycznie tak samo jak w D3. Statystyk postaci nie można ręcznie rozdawać. System skilli to dokładnie to samo co w D3, tylko inaczej zaprezentowane graficznie(w postaci drzewka dającego złudne uczucie wyboru zamiast płaskiej struktury run/efektów). Budowanie postaci opiera się głównie o bonusy do skilli z noszonych przedmiotów. Paragon to jakieś tam urozmaicenie. Ogólnie jeżeli lubisz
  • Odpowiedz
@Zarrakash i ogólnie jeśli chodzi o rozwój postaci to dla mnie jest ok. Drzewko skilli jest dosyć ubogie, ale lepsze niż w d3. Paragon board jest imo w sam raz, dropi się glify które można ulepszać na następne poziomy i wstawiać w odpowiednie miejsca na paragon boardzie, żeby mieć tez z nich dodatkowe premie. Ogólnie rozwój jest bardziej biedny niż w poe, to oczywiste, ale przecież tam zdecydowana większość osób i tak
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
1. Czy warto wykładać ponać trzy stówy na nowe Diabolo?
Jeszcze jak, tym bardziej, że o ile to nie konsola i handel używkami to nie ma jakiś bliskich perspektyw na obniżkę ceny, bo to Activision/Blizzard, więc nie ma co czekać

2. Czy endgame jest lepszy niż to co oferuje Diablo 3?
Zdecydowanie. Poza samym odpowiednikiem szczelin - tutaj pieczęcie, są jeszcze areny PvP, spaczenia, zadania Drzewa Szeptów, world bossy czy
  • Odpowiedz