Wpis z mikrobloga

@SzotyTv oglądając i czytając jestem przekonany ze cel opozycji został osiągnięty - przekonać nie przekonanych ze NIE warto na nich głosować BRAWO Z utęsknieniem czekałem na taka opozycje merytoryczna, która potrafi celnymi argumentami przekonać mnie ze jest realna alternatywa dla tego bagna. W tej sytuacji chyba najbardziej zyska Konfa bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zagłosuj ani na PiS ,ani na PO/KO PSL lewice czy inny potwory Cytując klasyka: "To jest k***a
  • Odpowiedz
@CamusVevo noi właśnie dzięki Tobie dzbanie nigdy mój głos nie pójdzie na PO Umiecie tylko wyzywac a nie potraficie nikogo przekonać niczym sie nie różnicie od wyznawców Radio Maryja z tym ze macie innego bożka
Edit:
I wiecie co wszyscy Pisowcy i Kodziarze dupa Was będzie piekła bo trzeba się będzie z konfą układać żeby większość ogarnąć, a wszystko to dlatego ze jesteście zacietrzewionymi pajacami bez szacunku dla innych poglądów. Kto nie
  • Odpowiedz
@supermegazord: powiadasz konfa? Czyli brzydkie słowa cię odrzucająca, ale kiedy Braun wchodzi na jakaś konferencje, wyrywa prelegentowi mikrofon i niszczy nagłośnienie to już spoko? Czy może „tej jesieni zamiast liście będą wisieć komuniści”? To hasło do ciebie trafia? Batożenie gejów też gitówa? No, ale 8 gwiazdek, tutaj miarka się przebrała. Trzeba trzymać jakieś standardy.
  • Odpowiedz
oglądając i czytając jestem przekonany ze cel opozycji został osiągnięty - przekonać nie przekonanych ze NIE warto na nich głosować BRAWO Z utęsknieniem czekałem na taka opozycje merytoryczna, która potrafi celnymi argumentami przekonać mnie ze jest realna alternatywa dla tego bagna. W tej sytuacji chyba najbardziej zyska Konfa bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zagłosuj ani na PiS ,ani na PO/KO PSL lewice czy inny potwory Cytując klasyka: "To jest k***a dramat".
  • Odpowiedz
@SzotyTv: Bawi mnie ten materiał i nagonka na ludzi na marszu bo od razu przypominają mi się ci agresywni ludzie na marszach Pisu, więc taki materiał można chyba o każdym nakręcić.
  • Odpowiedz
@SzotyTv: jestem z podkarpacia i jestem zszokowany poziomem tych ludzi i co oni odwalają, Jak wgle można tak się wysławiać w tak niski poziomem sposób, taki prostacki. Masakra wgle albo mają sensowną alternatywę do zaproponowania i jakieś argumenty albo tylko beztreściwe hasła je*ać itd.. tylko na zasadzie byle zniszczyć obecny ład, bez żadnych konkretnych propozycji. No to jak tak to ja podziękuję za takie zachowanie na zasadzie byle "je*ac",
  • Odpowiedz
@SzotyTv: o kurcze. Gdyby rzeczywiście byli słowni i serio ich zniszczyli jak wygrają to powsadzali do więzień kaczorów pinokiow tourettow, tych od wyborów co się nie odbyły i tych od handlarza bronią i granatnika to bym nawet zagłosował na nich. Ale nie wierzę im ani trochę
  • Odpowiedz
@SzotyTv: sporo Zydow sie pojawilo w tym materiale. Myslalem, ze Zydzi sa za PiSem bo ten kreci interesy z USA.

Przy okazji, widac sporo wykopkow z rodzicami. A tak powazniej, to dumna matka wykrzykujaca plugastwa w towarzystwie swoich dzieci to ohydny widok.
  • Odpowiedz
@supermegazord: Na #!$%@? ty w ogóle udajesz jakiegoś nieprzekonanego, skoro tylko czekałeś na moment, w którym potwierdzisz swoją przynależność do Konfederacji, co sam pośrednio przyznajesz xD
  • Odpowiedz