Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@wacek_1984 dobrze że wilgotność jest niska to jakoś daję radę.

Ale to jest jednak zupełnie inny świat. Przed hotelem czekam na Ubera, chłopak z recepcji zaczyna small talk "this morning is really dusty". W Polsce by było "znowu pada" a tutaj o prostu jest dużo kurzu w powietrzu...
via Android
  • 0
@sotilas jak bym napisał to i tak nie uwierzysz.

Na tyle dużo że mogę się te kilka dni w upale pomęczyć. Co ważne wystarcza mi do pierwszego.

@sotilas: spoko, nikt się tu nie podnieca, ale gratuluję Ci bogactwa.

Akurat w swoim kółku wzajemnej adoracji, My się cieszymy, jak ktoś dobrze zarabia, bo to otwiera kolejne drzwi dla innych
jak ktoś dobrze zarabia, bo to otwiera kolejne drzwi dla innych


@wacek_1984: drzwi do czego? do zarabiania tyle samo? to miarą radości jest liczba otwartych drzwi czy o co chodzi?

i nie ma się z czego cieszyć, czyjeś zarobki to czyjeś koszty. w przypadku ludzi pchających świat do przodu, wymyślających nowe maszyny czy nowe leki na choroby to jeszcze można to zdzierżyć, ale jacyś wciskacze guzików albo kodoklepacze? tfu
@sotilas: O fajnie, czyli pracujesz gdzieś w R&D i ogarniasz jakieś innowacyjne rozwiązania, świetnie, jaka branża? Miałem kiedyś propozycję pracy w takim departamencie, przy pompach insulinowych, niestety trzeba było siedzieć 100% w biurze ;(

drzwi do czego? do zarabiania tyle samo? to miarą radości jest liczba otwartych drzwi czy o co chodzi?


Do nowych projektów, poznania nowych ludzi i technologii. Przykładowo, kumpel dostał się do firmy w Holandii przy produkcji laserów,
@sotilas: aż musiałem sprawdzić, SAT Engineer, jak z nim ostatnio rozmawiałem pół roku temu, to jakieś 5-6k eurogołąbków. Do tego dostał też pakiet relokacyjny, także całkiem nieźle.

A u Ciebie?