Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest chore? To że nawet będąc obiektywnie (nie chwaląc sie) osobą znacznie ponad przeciętną w porównaniu z ludźmi w moim wieku absolutnie niemożliwe jest znalezienie sobie kogoś tylko dlatego bo z twarzy jestem ok 4/10. :((((
Ogólnie to tak mam 23 lata, rodzinka moja jest dość bogata, mamy tez kilka mieszkań we wrocławiu i warszawie pod wynajem wiec tym legendarnym własnym m martwić sie nie musze. Mam dobrą edukacje. Kończe mgr na ekonomicznym, zarabiam nieźle 3.2 k na pół etatu więc na pelen bylaby to juz średnia. Mam mase certyfikatów. Miałem to szczęście że zwiedziłem dosłownie z pół świata. Mam fajne pasje zwlaszcza takie pod baby - sport i podróżowanie. Fajną sylwetke którą robie od 4 lat. I co? I gówno. Całe życie jestem odrzucany przez dziewczyny, które nie obrażając ich ale są 2 klasy za mną pod względem dosłownie wszystkiego. Najbardziej irytuje mnie to, że te 10-20 lat temu byłbym szanowany i uważany za super kandydata na męża a obecnie to żadna nawet na mnie nie spojrzy XD

#blackpill
  • 13
@Efff1 23 lata a brzmisz jak ktoś kto ma kryzys wieku średniego. Dopiero wchodzisz w dorosłe życie, a już chcesz wszystko i na raz. I teraz wyciągasz jakieś wnioski z dupy. Trochę cierpliwości i pokory. Za dużo tiktoka i Instagrama, że myślisz że jak będziesz miał szesciopaka to wszystkie laski twoje.
  • 1
@Maximus_Wykopus_Dickus: wow szczerze to moim celem było bardziej pokaznie ze to co x lat temu było w jakims tam stopniu pożądane obecnie niewiele znaczy i przedstawienie troche swojej perspektywy bo nie raz widzialem tu komentarze w stylu "gdyby tylko moi starzy byli bogaci to..."
Ciekawa jest ilość zawiści wylana w kom. Z jednej strony nie dziwie sie bo jakby nie bylo wiekszosc osob na tym tagu jest troche skrzywdzona przez los.
@Efff1: Przeciętne myszki 4-5/10 z biednych rodzin po gówno studiach mają chłopaków 7/10 z bogatych rodzin, którzy sponsorują im życie i egzotyczne wycieczki. Taka laska, np. zaręczona pomimo tego nie wrzuca zdjęcia z tym chłopem o 2 klasy wyższe na portal społecznościowy typu fb, insta bo ciągle liczy na kogoś lepszego, czyli nie szanuje i nie pożąda swojego obecnego nażeczonego.
To co Ty byś chciał skoro dla przeciętniary 4/10 bogaty chłopak