Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy warto przy wzroście 174 odkładać na operację wydłużania nóg? Ceny wahają się od 100 do 200 zł w zależności od metody. Te 5 cm dałyby mi dużo pewności siebie. Teraz chodzę z wkładką 3 cm i jest ok ale wciąż wiem że to nie mój wzrost.
#pytanie #wzrost #medycyna #wzrost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 37
Czy warto przy wzroście 174 odkładać na operację wydłużania nóg?


@mirko_anonim: Nie warto bo:

1. 174 to nie jest jeszcze tak beznadziejnie. Mam 165 cm, a nigdy nie poddałbym się takiej operacji dla kilku centymetrów więcej.
2. Duże ryzyko powikłań. Ponadto ból, długa rehabilitacja. To wiąże się np. z tym, że nie jesteś w stanie pracować i zarabiać na swoje utrzymanie. Masz kogoś, kto będzie obok ciebie chodził, pomagał ci się
Może to że będę wyższy


@mirko_anonim: i chcesz być wyższy tak po prostu, dla siebie? Czyli że co, koszykarzem jesteś, czy w jaki inny sposób lekko niższy od średniej wzrost ci przeszkadza?
@mirko_anonim: kurde dobrze, że o tym nie wiedziałam, bo by mi terapia nie pomogła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze prowadzona terapia, u kogoś komu faktycznie zależy na pracy nad sobą, bardzo wiele daje. No chyba, że ktoś oczekuje, że to jakieś magiczne lekarstwo, które bez wysiłku leczonego zmieni jego życie.
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Pharos wszystko jest kwestią percepcji, to że Ty masz tyle i byś się nie poddał nie znaczy że nie ma takich ludzi którzy chętnie by poszli na taką operację. Ryzyko zawsze jest dlatego lepiej iść do kogoś sprawdzonego który specjalizuje się w takich operacjach, jest kilku specjalistów którzy dobrze to robią, wiem bo dużo czytam na ten temat. Mam rodzinę, to nie jest wyjęcie 10 lat z
Jeśli chodzi o pracę to przecież masz dostęp do pracy zdalnej, zabieg nie wyklucza myślenia.


@mirko_anonim: Zakładasz tylko optymistyczny scenariusz, że będziesz mógł pracować. A po takim zabiegu możesz mieć takie komplikacje, że będziesz wyłączony z pracy zawodowej. Nawet z domu. Po prostu sobie to wlicz w potencjalne koszty.