Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy warto przy wzroście 174 odkładać na operację wydłużania nóg? Ceny wahają się od 100 do 200 zł w zależności od metody. Te 5 cm dałyby mi dużo pewności siebie. Teraz chodzę z wkładką 3 cm i jest ok ale wciąż wiem że to nie mój wzrost.
#pytanie #wzrost #medycyna #wzrost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 37
@mirko_anonim: spytałam mojego brata o wzroście 175cm i mówi, że nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Psycholog pomoże zrozumieć, że przywiązujesz za dużą uwagę do wzrostu i nie warto ryzykować zdrowia i skazywać się na długie cierpienie oraz rehabilitację dla zyskania kilku centymetrów więcej. Każdy ma jakieś wady (które mogą być wadami tylko w naszych oczach), można je zaakceptować i z nimi żyć. A ludzie mają tendencję
@mirko_anonim: 174 to dobry wzrost, nie ma sensu wydłużać nóg.
Szczególnie, że osoby z wydłużonymi nogami wyglądają nieproporcjonalnie i paradoksalnie może wyjść tak, że będziesz mniej atrakcyjny niż teraz.
Szukaj sobie loszki co nie patrzy na wzrost, na te co patrzą i tak nie warto zwracać uwagi.
@mirko_anonim: weź zbierz te 200k i kup sobie jakiegoś kompakta typu Toyota Corolla z klimą i fajnym audio za 150k. Pozostałe 50 k. Przeznacz na podróże po Europie tymże samochodem, rób fotki że niby taki światowy jesteś i wklejaj na profile społecznościowe.
To ci zrobi lepszą robotę niż te 3 czy 4 cm więcej, bo dla większości Julek podróżowanie to główne hobby,a do tego nowe fajne auto, które umila to hobby.
Anonim (nie OP): Mamę oszukasz, tatę oszukasz, kolegę oszukasz, dziewczynę oszukasz ale dna i genów nie oszukasz i ewentualny potomek nie zyska plus 5 cm do wzrostu. Psycholog pozwoli Ci za akceptować twój kompleks, który pewnie został narzucony przez kobiety i ich wysokie z dupy wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mirko_anonim: to na wuj chcesz to zrobić? Skoro wszystko Ci obojętne to tym bardziej bez sensu przechodzić jakąś #!$%@? operację bo tak. Podobne zachowanie jak te #!$%@? co upodobniają się do kota po przez dziesiątki operacji plastycznych?
Ja myślę że masz bardzo poważny problem sam z sobą, nie dość że masz kompleksy co do całkiem normalnego wzrostu, to jeszcze nie jesteś szczery sam z sobą
✨️ Autor wpisu (OP): @MSDC a to nie znasz czegoś takiego że ludzie niektóre rzeczy robią dla samych siebie. Chcę być po prostu wyższy, to jest takie proste a niektórzy szukają w tym jakiegoś drugiego dna. Nie ma drugiego dna. Mogę mieszkać na bezludnej wyspie a i tak będę chciał być wyższy. Nie dla kobiet, nie dla mężczyzn a dla samego siebie