Wpis z mikrobloga

@LittleOpa: na fejsie jestem na kilku grupach oddam leasing/cesje itp itd i jest wysyp ogloszen ze oddam wynajem dlugoterminowy, nie raz troluje dopytuje o szczegoly i powiem wam ze ten wynajem dlugoterminowy to jest dla ekonomicznych idiotow jak talala
  • Odpowiedz
@LittleOpa: przecież zarabiając wspolnie 9 k na luzie da się oszczędzić 3-4k miesięcznie i w 3 lata odłożyć na wkład własny do mieszkania czy na auto
  • Odpowiedz
1-1,5k, paliwo do auta 1k druga osoba może jeździć zbiorkomem wiec 500zł.


@bebennizarlak: Ja #!$%@?. 2k na transport co miesiąc i nazywać to wegetacją. Jeszcze ten zbiorkom za 500 zł. Jesteś typowym przykładem człowieka który #!$%@? jak potłuczony podając koszty życia z dupy.

Wiecie dlaczego ludziom sie to nie podoba? bo ja i reszta tak nie mieli.


@Krystaliczna1: Nie podoba się bo jesteś zawistny małym człowieczkiem i tyle. W klasie
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Sądząc po tym że dla ciebie 9k to dużo to tu zarabiałeś pewnie ze 3-4k i musiałeś wyjechać na szparagi bo w polsce nie było dla ciebie przyszłości. Typowe biedapokolenie lat 2005-2008. Ja sobie doskonale radze w kraju bez przymusu robienia z siebie robaka polaka na zachodzie.
  • Odpowiedz
@lukiboss: TAK.

Nauki nauki nigdy za wiele, się wszyscy usrali do tego programisty 15k. Nie trzeba być programistą 15k żeby zarabiać dużo więcej niż 15k . No chyba że idea jest taka że się siedzi na dupie prze kakuterem.
  • Odpowiedz
  • 0
@LittleOpa no fajnie, tylko mieszkanie za 500k to kawalerka w jednej z gorszych dzielnic Warszawy lub średniej Krakowa, to kiedy ma sobie ja kupić? kawalerka na 40 urodziny, to moze uda mu się przeprowadzić do większego mieszkania w wieku 70 lat i wreszcie będzie mógł założyć rodzinę XD. Nie ma windy społecznej w tym kraju, ile by się nie #!$%@?ło, to jak ktoś się urodził golodupcem, to zdechnie golodupcem - podziękujcie rodzicom
  • Odpowiedz
@maryjuszpitagoras:
To jest sprawiedliwość właśnie.
#!$%@? żeby Twoje dzieci miały lepiej. Jak 2-3 pokolenia coś robią to kolejne maja w #!$%@? łatwiej.
Ja jestem z przeciętnego domu, rodzice ze wsi po zawodówce ale dobrze wychowali dzieci i teraz my mamy super życie a nasze dzieci tak jak mówisz, wystartują w dorosłym życiu z własnym mieszkaniem itp

A większość ludzi dziedziczy stan majątkowy rodziców i powtarza ten sam przeciętny żywot bo się
  • Odpowiedz
Polak klatkowy ma nie odkładać, ma żyć z dnia na dzień i się nie wychylać.


@Dwudziestydrugi: bzudra. Polak klatkowy nie chce wziąć życia w swoje ręce, jest wyrośniętym dzieckiem tym które w szkole miało ambicję żeby się jakoś doczłapać z klasy do klasy więc zmiana pracy czy dokształcenie się go przerasta, bo ma 2137 wymówek od "nie każdy może być kąkuterowcem" po "miałem patologiczną rodzinę, nie dostałem plejstejszyn na komunię jak
  • Odpowiedz