Wpis z mikrobloga

@danielnieobajtek:

@Przegrywek123: żyją jak robaki za 6k msc xD #!$%@? opie, ładna odklejka. Za srednia krajowa to sie zyje i pracuje w srednim miescie a nie w top lokalizacjach w Polsce. Jak ktoś uczciwie, naprawdę rzetelnie pracuje w Warszawie za średnią krajową to dajcie mi do niego namiar, chętnie dorzucę z 500zł i zatrudnie u siebie. Bo na jego lub jej robocie zarobie z 10k per msc

Musialbym miec tych
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: To sobie policz. Rata za mieszkanie 3k, czynsz z opłatami za mieszkanie 1k, żarcie 1-1,5k, paliwo do auta 1k druga osoba może jeździć zbiorkomem wiec 500zł. Wychodzi 6-7k za samą wegetacje. Kilka jakichkolwiek innych usług czy zakupów to wychodzisz na 0. A gdzie dokładanie na wakacje czy zakup auto lub cokolwiek innego. Świetne życie
  • Odpowiedz
@seanconnery: co to jest 5 baniek? Życie jest przewrotne. Przyjdzie ktoś lepszy, sprytniejszy, z lepszymi kontaktami i zeskakujesz z rowerka. To nie jest dane raz na zawsze, i nie jest powiedziane, że uda Ci się to odrobić w innej branży. Cytując - nagapiłem się już na tych, którzy mieli mieć Gallardo ;) . Ja wiem, kołczowie mówią coś innego, ale życie jest znacznie bardziej złożone niż taka przyjemna bajka którą można
  • Odpowiedz
@LittleOpa: tu nie chodzi o brak cierpliwości tylko brak stabilności, nawet jak już odłoży te100k to dane auto będzie za 200k z mieszkaniem to samo
Dziś razem mają 9k jutro to 2 najniższe krajowe
  • Odpowiedz
@bebennizarlak: 3k rata za mieszkanie. Wyjezdzasz ze swoja zagranice 3 lata pracujecie i kupujecie mieszkanie w Polsce za gotowke. Tak trudno nawet przez agencje pracy sie zalapac?

I co to za fura co pali 1k za benzyne? Ty jezdzisz serio silnikiem 6.3 AMG? A 500zl za zbiorkom to jestes oderwany od rzeczywistosci xD Bilet miesieczny na wszystkie linie nie kosztuje nawet 200zl.

Czynsz 1.5 to tez Cie w #!$%@? robia albo
  • Odpowiedz
@danielnieobajtek: hmm rozumiem 5 baniek od 4 + lambo dzieli przepaść, no życie jest przewrotne, bo równie dobrze jutro możesz wpaść pod tira, wiesz, że 5 baniek to jest coś czego większość polaków przez całe życie nigdy nie zobaczy na oczy? o ile to nie jest kasa, którą otrzymałeś w spadku to nie kumam po co ci do takiego wydatku 500 milionów, przecież pracujesz, żeby coś od życia mieć, a zakup
  • Odpowiedz
@maryjuszpitagoras @LittleOpa jak chodziliście do szkoły średniej to wiecie, że są ludzie bogaci, prawda?
ja miałem kolege co rodzice po zdaniu prawka kupili bmw e90.
jak zajrzycie na praking pod szkola, to również zauważycie jakies fajne auto bo rodzice nie pożałowali dziecku.

mialem nawet przypadek, z mojej klasy, gdzie tato kolegi mial ( nadal ma ) firme budowlana. I na zakończenie szkoly dostal wybudowany dom. Ma jeszcze siostre, która w zamian dostanie
  • Odpowiedz