Wpis z mikrobloga

@Aquamen mordo ja na tym śmiesznym portalu od fanzonuna siedzę, jakoś 13 lat. I uwaga - dużo jest tu takich osób, z wielu różnych powodów (w moim przypadku uzależnienie). Nie dziw się że wiem kim jesteś skoro jesteś chłopakiem groovera i wszędzie gdzie on tam i ty pierdzielicie te same farmazony na tagu.
@piotre94: to normalne, że po prawej stronie choroby psychiczne są traktowane jako norma. Wszelkiej maści objawienia, teorie spiskowe itd. Lewica no jest bardziej świadoma w sferze psychicznej
@Emes91: Vetulani był jednym z najlepszych i najczęściej cytowanych polskich naukowców. Jako neurobiolog między innymi popularyzował wiedzę o substancjach psychoaktywnych i był zwolennikiem luzowania restrykcji dotyczących ich zażywania. Taka anegdota nawet do niego pasuje, bo miał właśnie taki luźny styl bycia (wykład o #!$%@? https://youtu.be/oi8dUzRqs4A) ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Mnie w pierwszej kolejności na myśl przychodzą jego wykłady na temat ewolucji, budowy i zasad działania mózgu, chorób
@Calka_internowana To że był poważanym naukowcem, nie zmienia faktu, że jego tezy głoszone na temat narkotyków były skandaliczne. Jedna rzecz to libertariańskie podejście i luzowanie restrykcji, a druga to niemal wręcz otwarte zachęcanie ludzi do ćpania, bo "nic wam nie będzie, jak będziecie mądrzy jak ja hehe".

Widać zresztą w poście OP-a, jaki to wpływ wychowawczy miało na synka/wnuczka xD