Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem posiadaczem 5 mieszkan na wynajem o różnych metrazach Warszawie łącznie wartych około 7,8mln złotych :) Nie są to kawalerki. Do tego posiadam wlasny dom. Mieszkania sa juz praktycznie cale splacone a ja mam z tego całkiem przyjemny pasywny dochod. Duzo osob mnie nienawidzi na wykopie i innych facebookach twierdzac ze robie krzywde biednym ludziom ktorych na mieszkania nie stac a koszty wynajmu wciaz rosna i rosna i powiem wam wprost, mam juz to naprawde gdzies :) Zaraz pewnie pojawi sie komentarz "ale to ty piszesz", wiec pozwolcie ze krótko wyjasnie czemu mam to gdzies.

To nie jest wina moja czy kolegi, to wasza wina. To wy swoja biernoscia pozwoliliscie zeby doszlo do tak duzych dysproporcji w spoleczenstwie skupieni na sobie i swoim ego. To wy pozwoliliscie na wybor wladzy ktora nam w tym pomaga. Teraz mam 41 lat ale gdy mialem 20 myslalem dokladnie jak wy. Wszystko wokol wydawalo mi sie niesprawiedliwe, czasy byly ciezkie ale zdalem sobie sprawe ze swiat zawsze bedzie niesprawiedliwy i zamiast probowac go na sile zmienic trzeba sie do niego dostosowac i tak tez zrobilem - wyjechalem za granice troche po znajomosci, dorobilem sie po czym wrocilem do Polski. Dzisiaj jade do najemcy podpisac z nim nową umowę o 700zł większą od poprzedniej na ktora zgodzil sie po tygodniu negocjacji bo zdal sobie sprawe ze i tak ciezko bedzie znalezc cos nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mieszkania #warszawa #nieruchomosci #wynajem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
Duzo osob mnie nienawidzi na wykopie i innych facebookach twierdzac ze robie krzywde biednym ludziom ktorych na mieszkania nie stac a koszty wynajmu wciaz rosna i rosna i powiem wam wprost, mam juz to naprawde gdzies :) Zaraz pewnie pojawi sie komentarz "ale to ty piszesz", wiec pozwolcie ze krótko wyjasnie czemu mam to gdzies.


@mirko_anonim: daj choć kawałek jednego człowieku xd
@BHN_LLU: no rozumiem, że lepiej mieć 5 w Warszawie niż nie mieć wcale, ale jeżeli miałbys mieć to nie ma możliwości żeby sie nie opłacało bardziej w innych lokalizacjach.

Analogicznie gdyby mój klient miał 5 w Warszawie to mógłbym to przezonglowac i kupić inne, które będą dawały łącznie +40% zysku