Wpis z mikrobloga

@Niss: Na start programu ofertę na BK2% będą miały 3 może 4 banki, będzie zator to pewne. Realnie mówi się o rozpatrywaniu wniosków w okresie 2 może nawet 3 miesięcy ale to teoria. Najlepiej znaleźć sobie ogarniętego doradcę kredytowego, który poprowadzi Cię przez cały proces i doradzi co i jak. Koniec końców i tak trzeba będzie cierpliwie czekać na decyzję, a jedyny wpływ jaki Ty masz to to żeby złożyć poprawnie
@ksiezycoweNieruchy masz absolutnie racje z 21 dniami ale to nie jest problem developera ze nie ogarnales sobie finansowania. Banki się tego nigdy nie trzymały. Jak maja ogarnąć zwiekszona liczbę wniosków ? Dodatkowo jest to sezon urlopowy i nie przyspieszysz tego. Dlatego ja naciskałem deva o maksymalne wydłużenie bo pierwsze chciał dać do września.

I wg mnie. Ie jest to sianie fermentu a logiczne podejście bo:
Banków w programie będą 1-4 maks
Dużo
@NieBojeSieMinusow o ile się zgodzi. Ja mam wkład 10%, znajomy 20%. Umowa jest jasna - przekraczasz termin tracisz kasę. Developer nie musi aneksować umowy - moze ja wyegzekwować i bedzzie to w pełni zgodne z umowa.

Umowa to umowa i pisze się ja na złe czasy i ja twardo powiedziałem ze czas ma byc przedłużony. Dzisiaj jest dobrze jutro będziemy każdy przecinek analizować w umówie.
Wiadomo coś ile będzie trzeba czekać na decyzje w sprawie kredytu 2%?


@Niss: Nie wiadomo, jednak należy spodziewać się, że czas procesowania wniosków w tym okresie będzie wydłużony.

Jak to sobie najlepiej ogarnąć, żeby to w miarę sprawnie poszło?


@Niss: @xmajami: Pierwszą sprawą jest przygotowanie dokumentacji. Pod koniec czerwca będzie można zacząć się tym zajmować.