Wpis z mikrobloga

Jest u mnie w szkole taki spieron co już od pierwszej klasy jak był w szkole n0rmicstwo patusy i 0skariat się na niego ztargetowali, było parę takich akcji, że chłopa w pare osób do kibla zaciągneli i dali dla niego #!$%@? taki, że ledwo wstał albo zgłosił jakiegoś chłopa do dyrekcji i przez niego tego chłopa #!$%@? i później ten spierdon chodził z #!$%@?ą pod okiem. Szkoda mi go strasznie bo nikt nie zasługuje na takie traktowanie, ale jednak ten chłop jest strasznie irytujący i taki dumny z siebie to się w sumie nie dziwie, że tak go jadą wystarczyło by jakby od początku siedział cicho i nic nie mówił, wątpię wtedy, że by się go czepiali...
#przegryw #szk0la #szkola #patologia
Pobierz smutnylizak - Jest u mnie w szkole taki spieron co już od pierwszej klasy jak był w s...
źródło: ppehands
  • 4
@Ca_millo: Ja tak uważam po moich przeżyciach, w pierwszej klasie zachowywałem się podobnie jak do tego spierdona i mnie jechali, potem przestałem cokolwiek mówić i się tak #!$%@? zachowywać i przestali, ale to też może przez to, że kiedyś chyba w drugiej klasie się postawiłem i #!$%@?łem 0skarkowi bułe w zęby taką, że asz się zatoczył...