Wpis z mikrobloga

Czemu tak jest, ze zamiast kraju ciągnącego do zachodniej Europy, wygodnego życia i większej wolności, Polska ma ciągotki do Pisu który oferuje zamordystyczne poglądy i dobicie gospodarki socjalem? Z 2 opcji: rozdawnictwo+lewactwo światopoglądowe oraz odpowiedzialna gospodarka+zamordyzm oni wybrali 2 najgorsze cechy i tak powstał kapitan PiS.

Jestem 26 letnim człowieczkiem, zapitalam uczciwie, płace kredyt na mieszkanie i mam dość tej niepewności. Co te niedorajdy życiowe zaraz wymyśla żebyśmy jeszcze bardziej odsunęli się od UE i godnego życia na rzecz białoruskich praktyk. Być może to będą ostatnie wolne wybory, biorąc pod uwagę zmianę w liczeniu głosów jak i ustawę lex Tusk.

Rozwala mnie ta bezsilność, chciałbym żyć w społeczeństwie gdzie nie ma tylu darmozjadow, gdzie ludzie rozumieją skąd się biorą pieniądze w budżecie państwa, jak działa redystrybucja pieniądza, gdzie nikt nikomu niczego nie zabrania o ile ktoś nie robi komuś innemu krzywdy.

Mimo, że mam tu całkiem ok pracę, prawie spłacone mieszkanie, rodzinę i chciałbym mieszkać w Polsce, coraz częściej mam przeczucie, iż niedługo trzeba będzie się stad ewakuować, strasznie niepewne czasy idą.

Wszyscy na marsz!

#marsz #zalesie #4czerwca #wybory #pis #bekazpisu #gownowpis
  • 43
  • Odpowiedz
@m76859 Jak myślisz dlaczego tak jest? Ludzie mają sprane łby przez kler i ich mentalność zwala z nóg.
Spróbuj racjonalnie pogadać z ludzki którzy chodzą do kościoła. Nie da się. Oni mają w głowie jeden schemat świata którego realizację zapewni im pis.
  • Odpowiedz
@m76859: ostatnie były w 2019. To znowu się ludzie nabrali. Teraz już nie będą wolne. Lex Tusk ma wejść przed wyborami, ale już zapowiadają ze weryfikacji decyzji komisji nie da się przeprowadzić przed. Wiec zbanują niewygodnych a po wyborach mogą sobie to anulować. Do tego masz 24h na dobę propagandę w państwowej TV, prokuraturę i policję też po stronie partii rządzącej, nawet komisje wyborcze maja być pisowskie. Także przykro mi, ale
  • Odpowiedz
@m76859: @UniversalHater @Sin- Najlepsze jest to że bolacy mieli w dupie gdy pis zamykał firmy, podnosił podatki, rozdawał socjal, dokręcał śrubę. Polacy mają też w dupie inflację prawie 20%, teraz ok. 14. Czas na protesty to był w 2020 roku, a następna okazja to pójście na wybory i zagłosowanie na inną partię. Nie ma innego wyjścia.
  • Odpowiedz
@m76859: bo PiS to umoczony rząd od początku powstały na wałach, morawiecki odkąd był prezesem banku był w szwindlach i koneksjach. I to się liczy. Tak wygląda świat
A nie tak że chciałbyś dobrze żyć. Tych których rządzą to nie obchodzi, bo wiedzą że ich nie pozabijasz nie postawisz się
  • Odpowiedz
Czemu tak jest, ze zamiast kraju ciągnącego do zachodniej Europy, wygodnego życia i większej wolności

Jestem 26 letnim człowieczkiem


@m76859: A bo Ty jeszcze nie wiesz jak zgniły zachód jest niedobry ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz