Wpis z mikrobloga

Czemu tak jest, ze zamiast kraju ciągnącego do zachodniej Europy, wygodnego życia i większej wolności, Polska ma ciągotki do Pisu który oferuje zamordystyczne poglądy i dobicie gospodarki socjalem? Z 2 opcji: rozdawnictwo+lewactwo światopoglądowe oraz odpowiedzialna gospodarka+zamordyzm oni wybrali 2 najgorsze cechy i tak powstał kapitan PiS.

Jestem 26 letnim człowieczkiem, zapitalam uczciwie, płace kredyt na mieszkanie i mam dość tej niepewności. Co te niedorajdy życiowe zaraz wymyśla żebyśmy jeszcze bardziej odsunęli się od UE i godnego życia na rzecz białoruskich praktyk. Być może to będą ostatnie wolne wybory, biorąc pod uwagę zmianę w liczeniu głosów jak i ustawę lex Tusk.

Rozwala mnie ta bezsilność, chciałbym żyć w społeczeństwie gdzie nie ma tylu darmozjadow, gdzie ludzie rozumieją skąd się biorą pieniądze w budżecie państwa, jak działa redystrybucja pieniądza, gdzie nikt nikomu niczego nie zabrania o ile ktoś nie robi komuś innemu krzywdy.

Mimo, że mam tu całkiem ok pracę, prawie spłacone mieszkanie, rodzinę i chciałbym mieszkać w Polsce, coraz częściej mam przeczucie, iż niedługo trzeba będzie się stad ewakuować, strasznie niepewne czasy idą.

Wszyscy na marsz!

#marsz #zalesie #4czerwca #wybory #pis #bekazpisu #gownowpis
  • 43
@m76859: ostatnie były w 2019. To znowu się ludzie nabrali. Teraz już nie będą wolne. Lex Tusk ma wejść przed wyborami, ale już zapowiadają ze weryfikacji decyzji komisji nie da się przeprowadzić przed. Wiec zbanują niewygodnych a po wyborach mogą sobie to anulować. Do tego masz 24h na dobę propagandę w państwowej TV, prokuraturę i policję też po stronie partii rządzącej, nawet komisje wyborcze maja być pisowskie. Także przykro mi, ale
@m76859: bo PiS to umoczony rząd od początku powstały na wałach, morawiecki odkąd był prezesem banku był w szwindlach i koneksjach. I to się liczy. Tak wygląda świat
A nie tak że chciałbyś dobrze żyć. Tych których rządzą to nie obchodzi, bo wiedzą że ich nie pozabijasz nie postawisz się
Czemu tak jest, ze zamiast kraju ciągnącego do zachodniej Europy, wygodnego życia i większej wolności

Jestem 26 letnim człowieczkiem


@m76859: A bo Ty jeszcze nie wiesz jak zgniły zachód jest niedobry ( ͡º ͜ʖ͡º)