Wpis z mikrobloga

"fagata a ja ci się podobam? fagata ja to ci się chyba podobam, fagata a co ci się we mnie nie podoba tylko tak szczerze, fagata a ja jestem zadbany?" Co chwile tego typu teksty, chłop 33 lat do laski o 11 lat młodszej, kryzys wieku średniego i kompromitacja dziada jak #!$%@?.

fagata grozi na jego live konopskiemu pobiciem i osiłkami - co robi zwyrol? Zmienia temat, bo wie, że się #!$%@? na minę i było kilka takich sytuacji, w których zwyrol podprogowo ratował jej dupę, zmieniając temat lub obracając sytuacje w żart. Popuszczanie szpary dla zabsona zaraz po zerwaniu ze stuu, grożenie nożem, rozbijanie stołów i dawanie dupy kamerzyście w piku jego kariery to nie patologia, patologią jest robienie strima z rafonixem (brzmi to płytko, ale taki jest największy zarzut zwyrola). Najlepsze, że nawet taki nowaczkiewicz obracał fagate, a zwyrol niby w formie żartu chce usłyszeć, że się jej podoba i to ja jestem #!$%@?ęty?

To samo w goats - obraz upadku człowieka i zwyrolstwo w czystej postaci i ta ekscytacja z wypiekami na twarzy na widok upodlających się szonów za reklamę Instagrama i chwile sławy. Cały ten program pokazuje problemy związane z seksualnością zwyrola, jak wiemy wardega nie zdążył się wyszaleć w piku kariery i setki szonow przeszło mu koło nosa i teraz siedzi mu to w głowie, często gadał na strimie, że w piwnicy przed snem ogląda jakieś głupie tiktoki, i co on robi ze swoim życiem, na ig pisał że seks w związku jest raz na 3 miesiace - dzis jesteśmy świadkami kumulacji tego wszystkiego.

#famemma #wardega #polskiyoutube
Heekate - "fagata a ja ci się podobam? fagata ja to ci się chyba podobam, fagata a co...

źródło: typowyzwyrol

Pobierz
  • 6
@Heekate: "podrywu" nie komentuje bo tak wyglada podryw ale to przeciez patuska jest i to do tego zenujaca to i podrywanie jej jest zenujace

jeszcze w czasach kiedy cyganskie gangi z kebab barow przejmuja polske tak jak w jakis berlinach, "dziewczyna gangstera" to teraz nie ma chlopaka we wloskiej pitcerii tylko w kebab barze XD