Wpis z mikrobloga

Przypominam, że Jarosław w liceum nie zdał z j. polskiego, j. angielskiego i przysposobienia obronnego.
Dupe uratował mu kurator Jerzy Kuberski członek PZPR, zagorzały komunista w rządzie Jaroszewicza.

Pytani moje brzmi nastepująco:
Co skłoniło komuszka Kuberskiego do uratowania dziecka opozycjonistów walczących z komunistycznym reżimem?
Nie wiem, ale się domyślam.

Przypominam również, że kaczynscy zagrali w filmowej polskiej superprodukcji jak na tamte czasy. Czy w takim filmie komuniści obsadziliby dzieci swoich wrogów z dobrego serca?

Moja hipoteza badawcza jest taka, że #lextusk powstało po to, aby obronić wszelakie czerwone mendy w pisie bo przecież ruskich agentów sami w swoich szeregach szukać nie będą, a tym bardziej Jarka nikt o to nie będzie podejrzewał, że jest taką samą matrioszką jak jaruzel, kiszczak czy oleksy.
Podstawiony po to żeby głupie polaczki miały fałszywy wybór coś w stylu jak Saturn i MediaMarkt.

#gownowpis #lextusk #polityka
  • 26
@Uddhx:

Kiedyś zastanawialiśmy się tutaj jak to możliwe, że typ bez żadnych widocznych cech przywódczych został osobą nr 1 w państwie. No i wyszło nam, że jedyną możliwością są haki na kolegów z otoczenia i polityków od kumpli ojca z SB. SBeckie wychowanie widać też po sposobie w jaki pracuje. Zero zaufania do kogokolwiek poza bratem. Brak notatek i korespondencji - typ nie zostawia żadnych śladów mogących wskazywać go jako odpowiedzialnego
@Uddhx: o czymś podobnym ostatnio myślałem.
Może być tak, że w ostatnim czasie na tyle grubo działają z ruskimi, że chcą aby ludzie wyszli na ulice, stwierdzi się, że jednak niekonstytucyjne, a jak tylko kolejny rząd będzie chciał ich rozliczyć za kontakty z ruskimi to będą grać tą kartą sprzeciwu społecznego.
@Bed_Kriczer: ciekawe dlaczego, zastanówmy się. Może dlatego, że ruskie #!$%@? otwarcie mówią, że tereny polskie powinny należeć do nich a Niemcy i Amerykanie chcą być partnerem biznesowym? Niee, to nie to. Przecież ruscy by czegoś takiego nie zrobili, wszyscy mamy klapki na oczach
Najśmieszniejsze jest że to powiązania z Rosją zawsze są uważane za szkodliwe dla Polski. Ale juz szkolenia i hajs z niemieckich czy amerykańskich fundacji są spoko. Klapki na oczach.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bed_Kriczer: ty gościu walczysz w jakiejś olimpiadzie symetryzmu gdzie już zwykłe PiS = PO nie wystarczy na medal i trzeba fikołkować Ruski Mir = USA, Niemcy ?
@Uddhx sprawdź skrzynkę pocztową, powinno czekać coś w rodzaju "Proszę o zgłoszenie się Pana Uddhx na obowiązkowe trzymiesięczne ćwiczenia wojskowe w Dziurze w Dupie Dolnej w województwie Podkarpackim dnia 31.05"