Wpis z mikrobloga

@Kasahara: Myślałeś nad współpracą z jakimś trenerem? O ile dobrze pamiętam, to kiedyś na Lifterkach na fb pisałeś o współpracy z Nikulinem i chyba szło Ci wtedy lepiej niż ostatnio? Sam wiem, że łatwiej jest trenować kogoś niż samego siebie.
  • 1
@wozniak_hubert:

Yyyyy właśnie na odwrót samemu mam największy progres
Przecież teraz też zrobie spokojnie duże PRy i w BP i MC - a w siadzie - dużo kwestia dnia... cieżko też majać te 105-110 kg dla takiego jak dziada jak ja już jechać do 350 kg - to mój najlepszy bój więc i najgorzej o progres

Ja ciągle regularnie dokładam mimo, ze co rok redukuje dodatkowo do sesji zdjęciowych i 1/3-1/2
  • 1
@wozniak_hubert: tam zedytowałem poprzedni, bo nie jasno się wyraziłem. Mam trenerkę, ale od tego gdzie uważam mam braki. Sheiko to po prostu dość określona metodologia i odnajduje się w niej najlepiej, choć bywa bezduszna czasami, raczej nie potrzebny tu trener - a w szczególności taki online. Z Nikulinem sprawa była o tyle fajna, ze zdradził mi duzo rzeczy od Borisa i na temat tego programowania czego nie ani w anglojęzycznej książce