Wpis z mikrobloga

@Andromeda_YT: Wydukaj coś więcej niż tępy zoomerski slang rodem z Konona czy Chłopaków z Baraków, do obrzygu nawijany na uszy od paru lat. Próbujesz być zabawna a wcale nie jesteś. Za to co zrobiłaś z polskim netem to muszę pochwalić za tę akcję. Rób wokół siebie jeszcze więcej szumu. Masa osób już nie może się doczekać na jakiekolwiek namiary czy ślady i doskonale wiesz dlaczego, krzewicielko miłości do 'braci' ze wschodu
@Andromeda_YT: teraz każdy kto zasubskrybuje andromede będzie posądzony o spermiarstwo XD.
BTW cyc czy nie cyc tworzysz bardzo fajne merytoryczne materiały i już od dawna cię subskrybuję.
Oczywiście jak zawsze chcemy więcej girkina i Niewzorowa.
Podcasty też są super, może jakieś tłumaczenie ekspertów co do przyszłości stosunków rosji z krajami dalekiego i bliskiego Wschodu ?
@Pabick: A tak serio to myślę, że z tymi cyckami to jakieś szachy 5D. "Jestem tak inteligentna, wartościowa i intelektualnie fruwająca nad tym całym plebsem, że mogę nawet zrobić prowokację pokazując cyca, a i tak mi nikt nie powie, że jestem atencjuszką wykorzystującą swoje walory seksualne do przyciągania uwagi. A jak powie to będzie: 'Hahaha, to był eksperyment społeczny mający sprawdzić o ile mi podskoczą wyświetlenia gdy pokażę cycki. Jacy ci
@Towarzysz_Stulejonow: dziękuję za feedback. Tak też myślałam i w gruncie rzeczy nie dziwię się, szczególnie, że ostatnie 5 miesięcy leciał tylko Bachmut i Prigożyn. W ukrnecie i runecie też ewidentnie wyświetlenia spadają pod materiałami źródłowymi. No cóż, może niedługo zacznie się dziać coś nowego, temat odżyje i znowu widzowie tacy jak Ty wrócą obejrzeć lamenty piwniczne :)
Pozdrawiam!