Wpis z mikrobloga

co więcej one praktycznie nie patrzą na wygląd. Po ulicach chodzi tyle pięknych kobiet z jakimiś przeciętnymi sebkami. W sensie tych ze wschodu. Dla nich liczy się portfel i to czy zapewnisz jej przyszłość.


@greenbong: Prawda akurat w ich przypadku częściej patrzą czy facet jest w stanie zapewnić wygodne życie a dopiero potem na wygląd aczkolwiek jeśli mają do wyboru facetów o podobnym statusie to oczywiście wybiorą tego, który lepiej wyglada.
@Zgagarast: @przegryw162cm ogólnie tak jak pisze przez stosunek ceny komputera do pensji minmalnej mają mniej wyprane głowy i są wychowane jak u nas 20 lat temu. Z płacenie Mhh różnie bywa, chyba kwestia witaminki. Młode już miała szanse mieć wyprane głowy przez netflix i tindera, mniej p0lkuja ale są równie nie chętne do dzieci. Nie mają ciąga to Włochów i innych ciapaków.

Największym problem jest procent wschodniej/rosyjskiej metalnosci jaki posiadają. Fajnie
@Zgagarast: @przegryw162cm ogólnie tak jak pisze przez stosunek ceny komputera do presji minmal ej są wychowane jak u nas 20 lat temu. Z płacenie Mhh różnie bywa, chyba kwestia witaminki. Młode już miała szanse mieć wyprane głowy przez netflix i tindera, mniej polkuja ale są równie nie chętne do dzieci. Nie mają ciąga to Włochów bo to włosi i innych ciapaków.

Największym problem jest procent wschodniej/rosyjskiej metalnosci jaki posiadają. Fajnie opisuje
@Kurczak2022:

W robocie się że mnie śmieją że zajmuje pół lodówki bo oprócz kanapek zawsze mam domowy obiad + słodkie bułeczki pieczone wieczorem. Koszula zawsze wyprana , wyprasowana, nie muszę o tym przypominać.


o ku**rwa co za cringe.... Kojarzy mi sie z typowym Mariuszkiem w pracy XDDD
@piotr_p0lak dlaczego cringe. Cringe to jest dla mnie jak przygłupy jedzą hot dogi albo inne gówno na mieście bo p0lka wnuczka dojarki z pgr pochodząca z czworaków uważa się za wielką dame. Pejsy mi się ze śmiechu prostują, ja nigdy nie chciałem polki i zawsze mówiłem że albo Ukrainka albo Ormianka. padło na Maszke bo Ukrainka z noskiem fajnym i oczami ciemnymi, dwa w jednym.
@Kurczak2022: cringe z ciebie. Piotruś pan, który sam sobie nie wypierze gaci, nie zrobi jedzenia, bo wysługuje się swoją miotłą importowaną z ukrainy. Nie wstyd ci przed ludźmi chwalić się że baba zrobiła ci kanapeczki do pracy i wyprała ci obsrane gacie? Przynosisz wstyd również twojej żonie przed ludźmi.

padło na Maszke bo Ukrainka z noskiem fajnym i oczami ciemnymi, dwa w jednym.

XD tradycyjnie, p0lak jak zwierze, przy doborze pertnerki
@kiedys_wygram mnie kumpel namówił żeby przyjść do niego do pracy, agencja rekrutowała i on szepnął słowo i mnie wzięli. A że akurat u siebie miałem mało pracy to poszedłem, przepracowałem raptem 5 dni ( w tym 2 szkolenia) ale poznałem Maszke, męża jej koleżanki wziąłem do siebie do roboty bo potrzebowałem ogarniętego pomocnika.
Teraz pracuje obok hostelu i mam kontakt z Ukrainkami praktycznie z całej Ukrainy, cały przekrój wiekowy, geograficzny i rasowy