Wpis z mikrobloga

@luxixa aktualnie mam u brokera 7k jeśli to przewale trudno nie będzie mnie to jakoś szczególnie bolało i kończę z lewarem ( ͡º ͜ʖ͡º)
a zamierzam to odrobić szortami na nasdaqu tylko te będę ponawiał w następnym tygodniu
@luxixa: ja kupilem jakis miesiac temu nvidie po 300$ za 100 000$ ale to jeszcze nie sprawdzalem. Generalnie nvidia stabilnie raz dolka skoczy raz spadnie. Typowy long term.( ͡º ͜ʖ͡º)
@Uncontrollable24 mordo, Nasdaq jest w dość agresywnej hossie od kilku miesięcy, wywieźli cię już na shortowaniu tego indeksu w trakcie tych kilku miesięcy nie pierwszy raz, a ty za ostatnia kase, dalej chcesz walczyć z rynkiem i grac pod prąd, czemu nie wyciągasz żadnych wniosków z poprzednich błędnych trejdow? Może przemysł sobie to na spokojnie, poczekaj aż rzeczywiście trend się zmieni i próbuj się pod niego podczepić, jeśli już tak bardzo chcesz
@maniek74: po pierwsze to nie za ostatnia kase tylko za kase u brokera, zawsze przeznaczam pieniadze które mogę stracic, po drugie jesli zobaczyc zmiane trendu to według mnie jest już za późno i dalej uważam że poważniejsze spadki są dopiero przed nami ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie daje na lewara wszystkich oszczednosci bo to dla mnie jest hazard.