Wpis z mikrobloga

@TeslaPrawdziwy wykopki nie dajcie sobie wmówić że mieszkanie z rodzicami to wstyd! Każda ogarnięta, nieroszczeniowa kobieta zrozumie że nie chcecie być niewolnikami kredytu i mieszkanie po 30 z rodzicami to nic złego. Zwłaszcza że mieszkając z rodzicami będziecie w stanie kupić jakąś fajną nowa betke z salonu oraz bez problemu zabierzecie dziewczynę na jakieś egzotyczne wakacje, np Malediwy (żeby już nie być rozrzutnym proponuje wybór bungalow na lądzie zamiast tych na wodzie).
@TeslaPrawdziwy: Wykop został opanowany przez przegrywów, więc nie dziwota że tego typu oderwane od rzeczywistości komentarze zdobywają tu poklask. Już pominę to, że przeciętna osoba odziedziczy mieszkanie po rodzicach zwykle w wieku 50-60 lat. Bardziej po dziadkach czy pradziadkach, jednak tutaj wzrasta liczba osób do podziału spadku, dodatkowo zwykle jest to jakieś #!$%@? stare budownictwo którego nikt nie wybiera z przyczyn innych niż finansowe. Kolejna rzecz, już widzę jak taki gniazdownik,
Dusk_Forest77 - @TeslaPrawdziwy: Wykop został opanowany przez przegrywów, więc nie dz...

źródło: 16699863958141

Pobierz
@TeslaPrawdziwy

no gdzieś mieszkać trzeba, jeśli tylko są możliwości należy się usamodzielnić bo na tym życie polega, a nie chować się z sukienka matki w wieku 30-40 lat...

oczywscie są sytuacje gdzie zamożni ludzi mieszkają z rodziną - bo tak wybrali i to nie jest żadna abstrakcja - po prostu jest duży dom, niezależne jego części czy piętra czyli w sumie to bliźniak tylko za ścianą masz babcie co dzieci popilnuje a
@Wygryw_z_wyboru: Polki z inicjacją czekają aż znajdą Mirasa zapakowanego w kredyt. To nie jest tak że swoje najlepsze lata spędzają z gołodupcami bez nieruchomości na stancjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warto więc brać kredyt żeby wreszcie mieć szanse dojeść po bambocionim z Erazmusa
@TeslaPrawdziwy: to zalezy. Ja bym w mieszkaniu nie chcial mieszkac i nic tego nie zmieni, a na budowe domu mnie nie stac. Wiec pozostaje dziedziczyc dom po starych :P

W tych statystykach nikt nie uwzglednia jak wiele osob miszka w domach, a nie mieszkaniach. No i wypowiadaja sie tu tez osoby, ktore mieszkaja w blokach, takze troche nieobiektywnie jest.

Generalnie to ja znam wiele malzenstw mieszkajacych w domach wielopokoleniowych i nikt