Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #wakacje #plodnajulka #plodnejulki #nastolatki #lato #podrywajzwykopem #podryw #logikarozowychpaskow

Tutaj lv 26. Planuję jakieś wakacje, aktualnie jestem singiel. Kminie sobie, czy jest jakas opcja jechać/leciec solo i coś powyrwać wakacyjnie. Ogólnie niby mogę ogarnąć sobię jakąś laskę z #tinder ale właśnie nie wiem, czy mi to pasuje, z paru powodów. Pewnie też byłoby fajnie ale wolałbym się zabawić jakoś bardziej.
Są jakieś miejsca, jak np. "Złote Piaski', gdzie jeździ dużo młodych lal? W sensie, wiem że tam jeździ dużo takich fest małolat i nie wiem, czy to byłby dobry pomysł. Aczkolwiek też spoko by było spróbować z taką typową Julką.
Trochę szkoda, że nie mam żadnego dobrego ziomka singla, z którym mógłbym się zabrać, bo wtedy sytuacja jest dużo lepsza, bo można poznawać się większymi grupkami np. 2vs2. Jeśli chodzi o mnie, to nie jestem przesadnie dynamiczny ale nadrabiam wzrostem i wyglądem, o ile wgl można tak powiedzieć.

Macie jakieś pomysły, co tu zadziałać, aby udało się zrealizować ten plan? Gdzie najlepiej i czy solo tez spoko? Bo generalnie zawsze moge tam tinderka odpalić i pewnie będzie też spoko.
  • 8
@LadnyChlopczyk: zacznij od usunięcia konta na wykopie i skupienia się na realnym życiu. Tu większość jedynego cycka jakiego widziało to swojej matki. Niestety na ich nieszczęście byli zbyt mało żeby to pamiętać więc rozważają czysto teoretycznie. Nie wierzysz? Zobacz na najpopularniejsze tagi.

Moja dobra rada to nie organizuj wakacji pod kątem dup. Organizuj tak aby dobrze bawić się i bez tego, a jak coś się nawinie to korzystaj przy okazji.
@LadnyChlopczyk: ja odpalałem tindera na wakacjach we Włoszech, Egipcie (Marsa Alam) i była tragedia. Nawet na Ukrainie przed wojną było słabo, słabiej niż w Warszawie.

Na początku przyszłego roku jadę na Bali i do Tajlandii i tam może być lepiej, ale nie jest to główny powód. Jadę, bo chcę zobaczyć Azję i ty też pod takim kątem wybieraj. A jak ci bardzo zależy na bzikaniu zagranicą to bez zbędnych ceregieli oferuj
@pamareum: Nie no za kasę, nie ma opcji. Zbyt uwłaczające byłoby placić za to. Nie jestem aż taki desperat. W PL normalnie ogarniam czasami kogoś, kto mi się podoba, tylko teraz jest problem, bo mieszkam z rodzicami.
@LadnyChlopczyk: Jak potrafisz samemu iść na miasto, od A do Z. Czyli od jakiegoś befora samemu, miasto, potem klub. Zagadywać do lasek na ulicy wieczorami jak się wychodzi na miasto. To logiczne że samemu tez możesz na tripa lecieć. Jeśli nie, to ja sam bym nie poleciał bo bym stypił, nie umiem za bardzo poznawać od tak nowych ludzi. A jestem raczej osobą która lubi z kimś przebywać, pozwiedzać czy nawet
@lentilek: Też nie umiem tak samemu zagadywać ale czasami mnie zagadują, jak gdzieś jestem w klubie, czy cos. Może by było podobnie.
Co do Tindera, to myślę że na wakacjach na pewno nie tylko takie, co same są, odpalają tą apkę. Czasami laski leca po dwie, czy w kilka na walacje. Właśnie dlatego fajnie mieć kumpla, żeby jedna nie zostawiła drugiej. Taka samotna kobieta za granicą, to raczej rzadkość, bo się