Wpis z mikrobloga

Napiszę krótko bo nie chce mi się specjalnie rozpisywać. Podczas nadchodzących wyborów swój głos oddam na Konfederację. Podobnie zrobi cała moja najbliższa rodzina tudzież wielu znajomych, których osobiście do tego przekonywałem i zachęcałem.

Drodzy, że tak sobie pozwolę napisać, adwersarze, darujcie sobie swoje prymitywne, chamskie i żałosne komentarze. Nie interesuje mnie, tak samo jak was, co macie do powiedzenia negatywnego na temat partii, na którą zagłosuję. Jestem zdania, że wasza opinia jest dla mnie warta mniej niż zeszłoroczny śnieg - wy z resztą traktujecie identycznie moją, a zatem jesteśmy kwita.

Na koniec mego krótkiego wywodu dodam jeszcze jedno - PiS, PO - jedno zło. Nie ma mniejszego zła bo zło jest zawsze złe. No, dobra, gorszy jest jeszcze komunizm, który zaimplementowaliby neokomuniści z lewicy czy inne baśniowe stworzenia od tak zwanych razemków, ale na szczęście są oni politycznym planktonem, folklorem pluralizmu.

Pozdrawiam,
FiPaj.

#oswiadczenie #opinia #wybory2023 #konfederacja #polityka
  • 128
@YnadYnad:

A kto pytał?


Do tego służy mikroblog żeby sobie takie rzeczy tostować :D Ktoś cie zmusza do odpowiadania? Możesz przecież machnąć ręką i wybrać inny content. Doprawdy, nie rozumiem w czym problem.

@wierzgontycymbale:

to troll czy masz mentalnie 5 lat?


Zatem pięcioletnie dziecko jest od ciebie mądrzejsze, stary capie :P

jak ty podejmujesz w życiu


Głowom. Myślę niom. ( ) I to całkiem nieźle
@Fipaj: Drodzy, że tak sobie pozwolę napisać, adwersarze, darujcie sobie swoje prymitywne, chamskie i żałosne komentarze. Nie interesuje mnie, tak samo jak was, co macie do powiedzenia negatywnego na temat partii, na którą zagłosuję. Jestem zdania, że wasza opinia jest dla mnie warta mniej niż zeszłoroczny śnieg

To po #!$%@? dodajesz post na forum skoro mówisz że nasza opinia cie nie interesuje xDDD
nie płacz jak wprowadzą zamordyzm


Na pewno, w razie ewentualnej pandemii nie będą zmuszali ludzi do zamykania biznesów


@Fipaj: ależ oczywiście, że będą teraz sobie #!$%@? tak jak lud chciał usłyszeć bo wiedzieli, że gówno ich głos znaczy i mogą sobie gadać co chcą. Ich zadaniem jest być w opozycji do po i odebrać kilka % głosów głupszych ludzi podatnych na tanie sztuczki
@Aurezaliusz Kazdy ma swoj zamordyzm. Konfa katolicki zmuszajaca do rodzenia zdeformowanych plodow, a PO i Lewica zamordyzm kulturalny i biznesowy jak przy Covid. Jedni i drudzy gowno warci