Wpis z mikrobloga

Napiszę krótko bo nie chce mi się specjalnie rozpisywać. Podczas nadchodzących wyborów swój głos oddam na Konfederację. Podobnie zrobi cała moja najbliższa rodzina tudzież wielu znajomych, których osobiście do tego przekonywałem i zachęcałem.

Drodzy, że tak sobie pozwolę napisać, adwersarze, darujcie sobie swoje prymitywne, chamskie i żałosne komentarze. Nie interesuje mnie, tak samo jak was, co macie do powiedzenia negatywnego na temat partii, na którą zagłosuję. Jestem zdania, że wasza opinia jest dla mnie warta mniej niż zeszłoroczny śnieg - wy z resztą traktujecie identycznie moją, a zatem jesteśmy kwita.

Na koniec mego krótkiego wywodu dodam jeszcze jedno - PiS, PO - jedno zło. Nie ma mniejszego zła bo zło jest zawsze złe. No, dobra, gorszy jest jeszcze komunizm, który zaimplementowaliby neokomuniści z lewicy czy inne baśniowe stworzenia od tak zwanych razemków, ale na szczęście są oni politycznym planktonem, folklorem pluralizmu.

Pozdrawiam,
FiPaj.

#oswiadczenie #opinia #wybory2023 #konfederacja #polityka
  • 128
  • 7
@przekliniak: Przede wszystkim zwracałem uwagę, że zarówno PiS jak i PO chce doprowadzić nasz kraj i jego obywateli do ruiny poprzez szeroko rozumiane rozdawnictwo tudzież kolejne obciążenia podatkowe nakładane na i tak już bardzo ciężko pracującą część społeczeństwa. O kwestiach światopoglądowych również rozmawiałem, ale to temat szalenie rozległy i nie chce mi się teraz o wszystkim pisać. Grunt, że udało mi się przekonać bardzo wiele osób do dania szansy Konfederacji.

@
  • 125
@Aurezaliusz:

nie płacz jak wprowadzą zamordyzm

Na pewno, w razie ewentualnej pandemii nie będą zmuszali ludzi do zamykania biznesów. To mi wystarczy. Pozostałe ich poglądy, zwłaszcza te na religię ani mnie grzeją ani ziębią. Skupiam się na rzeczach, które mnie najbardziej interesują tj. zaprzestanie stosowania szeroko rozumianego rozdawnictwa i nakładaniu kolejnych podatków.
@Fipaj naprawdę nie jesteś w stanie sobie wyobrazić sytuacji, w której istnieje większe zło i mniejsze? Słyszałeś na przykład o dylemacie wagonika? Czy ta teza dotyczy tylko polityki, ale też nie do końca, bo poza lewicą? Sorry że drążę, zastanawia mnie tylko jak fundamentaliści traktują weryfikację swoich przekonań i twierdzeń.
@Fipaj

Z czystej ciekawości, jakie masz zdanie o posłach tej partii takich jak Braun, Korwin, Wilk czy Bosak?

Każdy z nich prezentuje poglądy skrajne, Bosak pisał ze sędzia może być tylko katolik, Braun chce batozyc gejów, Wilk piszący o wolności na Białorusi, o korwinie już nie wspomnę.

Nie masz obaw, ze osoby o tak skrajnych poglądach mogą się okazać po prostu niebezpieczne? Ze z obietnicy niskich podatków dostaniesz zamordyzm katolicki i Polskę