Wpis z mikrobloga

Grube tagi nie działają, nie przyciągają dodatkowej uwagi do waszych wpisów, więc możecie całkowicie zrezygnować z ich dodawania:
#historia #filozofia #ksiazki #gruparatowaniapoziomu
Przykłady:
Jak się pisze historia zero plusów jeden komentarz
Prawdziwe znaczenie współczesnych wyborów zero plusów trzy komentarza w tym tylko jeden sensowny, ale dodany przez użycie sztucznej inteligencji

Potrzebujemy ręcznie wyselekcjonowanych kategorii z zaakceptowanymi wpisami.
Subskrypcje powinny dotyczyć użytkowników, a nie tagów.

Rezygnuję z subskrypcji i dodawania treści na te tagi.
Lepiej będę subskrybować ludzi, którzy napiszą coś ciekawego i przemyślanego, oczywiście jeśli nie będą zapychać za bardzo feeda trzema wpisami na godzinę.

#oswiadczeniezdupy
Pobierz mobutu2 - Grube tagi nie działają, nie przyciągają dodatkowej uwagi do waszych wpisów...
źródło: tragedy1
  • 6
@mobutu2: jak widzę ścianę tekstu z nudnym zdjęciem i tytułem "Życie na statku Jaroslawl - Plos" to czuję zero zainteresowania do inwestycji czasu w czytanie czy nawet plusowanie.

Popracuj nad wprowadzeniem do tematu i atrakcyjnością tekstów.
Wrzucając tag "eurowizja" mocno zawęziłeś grono odbiorców.


@saviola7: Dokładnie to, o czym mówię, tagi zachowały jedynie swoją negatywną funkcję, jako narzędzie do niewidzenia niektórych treści. Natomiast, szukanie uwagi za pomocą nawet najbardziej zaludnionych z nich jest bezużyteczne.
Popracuj nad wprowadzeniem do tematu i atrakcyjnością tekstów.


@Rad-X: No tak to to jest wpis 996.
Nie jestem tak bystry umysłem, by prowadzić samodoskonalenie w samotności.
Większość ludzi potrzebuje jakiejś formy dialogu, aby rozwinąć interesujący ich temat, odpowiadając na pytania i kontrargumenty innych, które nie są dla nich oczywiste od samego początku, dochodząc do wniosków, które w przeciwnym razie byłyby przed nimi ukryte za kilkoma zwrotami dyskusji, która nie odbywa się,
Pobierz mobutu2 - >Popracuj nad wprowadzeniem do tematu i atrakcyjnością tekstów.

@Rad-X: No...
źródło: comment
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Czy uważasz, że szczera opinia na te tematy nie skutkuje natychmiastowym zbanowaniem mojej osoby? Cierpliwość publiczności ma swoje granice.
Polacy lubią spierać się z rosyjską telewizją, co widać w popularności użytkownika Andromeda, ale telewizja to prymitywne narzędzie z zeszłego wieku, w XXI wieku jest lalką do bicia dla dzieci.
Jakoś tag pikabu nie rozkwitł, z żywymi duszami trudniej jest dyskutować.