Wpis z mikrobloga

zawiez na pszoka i po problemie.


@Fretja: właśnie to nie takie proste, pszoki nie przyjmują wszystkich odpadów
ja też chciałem stare foteliki zostawić, to mi zabronili
nawet rzucę twierdzeniem, że ten gbur co to zrobił mógł się odbić od biurokracji pszoka
@rolnik_wykopowy: Pies #!$%@?ł takich ludzi. Mamy Pszoki gdzie można śmieci zawieźć to i tak taki zakuty łeb zgodnie z tradycją swoich dziadów śmieci wywali do lasu, na pole albo spali za stodołą. Bo mu się nawet nie chce do tego pszoku dupy ruszyć.

@foyz: U mnie mniejsze części jak felgi, kołpaki, akumulatory, opony normalnie przyjmują. Tak samo jakieś materiały po rozbiórce, remoncie czy duże gabaryty meblowe.
@siepan możesz rozebrać auto tylko co zrobisz z materiałami eksploatacyjnymi albo elementami jak na obrazku wyżej? Firmy które robią to profesjonalne ponoszą spory koszt utylizacji owych materiałów, a Janusz ze szwagrem robiący to po stodołach już nie. Raz byłem świadkiem będąc w takim miejscu jak płyn z chłodnicy prosto w grunt był utylizowany.
@grandmasterb: @rolnik_wykopowy @Akatrosh ciekawa ciekawostka, ostatnio pozbywałem się opon w punkcie zbiórki odpadów (2 komplety) i dowiedziałem się że mogę wywalić tylko jeden komplet, dostałem też cenną radę żeby takie rzeczy najlepiej do lasu #!$%@?ć bo służby mają obowiązek to posprzątać, a punkty zbiórki najczęściej tego nie chcą przyjmować.

Także podziękujmy też świetnej polityce śmieciowej państwa za syf w lasach.