Wpis z mikrobloga

W styczniu 2k21 postanowiłem że będę odkładał 800zł na koniec każdego miesiąca i w listopadzie na urodzinki kupię sobie #sexdoll za 8k z juesej. Ale taką konkretną lalę 33kg a nie sam tors. Link 18+ https://sexyrealsexdolls.com/products/166cm-5ft5-c-cup-gamer-sex-doll-vivian

I odkładałem.. do maja. W czerwcu przewaliłem te 4k na #sponsoring ~10 spotkań. Teraz nawet widzę że lala jest na promocji a ja nie mam $$. Niby z jednej strony poruchałem parę razy fajną blondynę 7/10 z jędrnym cycem ale jakbym się powstrzymał to miałbym teraz takie silikonowe cudeńko na własność. Nie wiem czy dobrze zrobiłem xd

#divyzwykopem #tinder #seks #masturbacja #przegryw #pieklomezczyzn #zalesie

Dobrze zrobiłem?

  • Tak 56.9% (173)
  • Nie 43.1% (131)

Oddanych głosów: 304

  • 25
ile im płaciłeś za danie?


@marcus777: jej, to była jedna stały układ. 500 za spotkanie 2h.

Gdzie byś taka lalkę trzymał?


no to jest duży problem. Jak mieszkałem sam to luz, mogła by sobie leżeć pod wyrem xd gorzej przy przeprowadzce albo powrocie do starych. Wtedy pewnie by trzeba było jakąś skrytkę w magazynie wykupić ale kto wie czy tam nie grzebią w rzeczach i by mi jej nie wyruchali XD
@De_Fault: kupa siana za coś co możesz mieć za darmo. Był chociaż anal, zaangażowanie i lód za każdym razem?

Wyobraź sobie sytuacje ze trzymasz ja w szafie zapraszasz kogoś, on otwiera szafę i widzi te lale xd
Dobrze zrobiłeś mimo wszystko.
kupa siana za coś co możesz mieć za darmo


@marcus777: zapomniałeś * pod warunkiem że wyglądasz zajebiscie albo drastycznie obniżysz wymagania

Był chociaż anal, zaangażowanie i lód za każdym razem?


zaangażowanie nawet ok, takie spotkania jak z koleżanką. Lód tak, anal nie.

zapraszasz kogoś


nikt u mnie nie był na chacie praktycznie przez cały rok także bez obaw xd no chyba że kurier albo dostawca z żarciem ale to chyba do
W czerwcu przewaliłem te 4k na #sponsoring ~10 spotkań


@De_Fault: 400 PLN za spotkanie to raczej nie sponsoring, tylko zwykłe urwy kolego. Nazywajmy rzeczy po imieniu. xD

Nie wiem czy dobrze zrobiłem xd


@De_Fault: Kobiety nie są tyle warte. Nawet te silikonowe. Więc divy i lalki to strata hajsu.
jak zabawki/masażery mają ograniczony kształt, robią za narządy płciowe to pół biedy, ale żeby chłop lalkę ruchał to juz wyzszy poziom sperdolenia xD


@Invisiblinio: ??? A dlaczego zaspokajanie się czymś o ograniczonym kształcie narządów jest normalniejsze niż pełnowymiarowa humanoidalna lalka??